• Baltoji lazdelė

  Kodas: 315U18/06.B.RPN.21.00.0
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 • Lazdą sudaro keturios aliuminio sekcijos, sujungtos gumine virvele. Jos gale yra minkšta plastikinė rankena su dirželiu, kuris prilaiko lazdą prie rankos. Lazdos konstrukcija leidžia ją lengvai sulankstyti ir automatiškai išskleisti. Ji puikiai tinka savarankiškoms kelionėms, būtinoms kasdieniam funkcionavimui. Šviesą atspindintys elementai padidina saugumo lygį sutemus, užtikrina aklųjų matomumą vairuotojams ir dviratininkams. Lazda akliesiems pasižymi nedideliu svoriu (0,2 kg) ir optimaliu ilgiu (120 cm). Dėl greito sulankstymo galimybės lazda tampa kompaktiška, ją lengviau laikyti ir sudėti. Dėl riešo dirželio ją lengviau tvirtai laikyti rankoje ir sumažėja iškritimo rizika. Stabili, paprasta konstrukcija puikiai veikia bet kokiomis oro sąlygomis. Lazda skirta judėjimui, o ne pagalbai.

  Kaip naudoti aklųjų lazdą?
  Tereikia lazdą laikyti šalia savęs arba priešais save, kad galėtumėte geriau tyrinėti artimiausią aplinką ir laiku atkreipti dėmesį į galimas kliūtis ar grėsmes kelyje. Lazda taip pat yra aiškus signalas aplinkiniams, kad jie turi reikalų su asmeniu, kuris negali pasikliauti savo regos pojūčiu. Tai signalas, kad jūsų saugumas kelyje turėtų būti svarbiausias prioritetas.

  Kam skirta lazda?
  Visiems žmonėms, kurie, nepaisant rimtų regos sutrikimų, nori išlikti savarankiški ir rasti kelią kasdieniame gyvenime. Lazda leidžia jiems padidinti savo saugumą judant, ypač atvirose vietovėse. Ši priemonė suteikia didesnį pasitikėjimo savimi jausmą ir didesnę laisvę judant viešose erdvėse.
   

  • Ilgis: 120cm
  • Svoris: 0.2kg

    

    

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   

   

  Page Title

  Radote identišką prekę pigiau?

  Jei TAIP - mes pasiruošę pasiūlyti geriau!

  Susisiekime telefonu arba galite rašyti.

  Neradote jums reikalingos prekės?

  Praneškite mums,

  pasistengsime ją turėti.

   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 arba žiūrėkite instrukciją ČIA