Dušo kėdė su nuimamais porankiais

 • Dušo kėdė su nuimamais porankiais

  Kodas: 02-6055

  Stabili, lengvai valoma ir dezinfekuojama dušo kėdė su nuimamais porankiais

 • Stabili, lengvai valoma ir dezinfekuojama dušo kėdė su nuimamais porankiais gali būti naudojama prausiantis duše, vonioje arba tiesiog vonios kambaryje. Ji pagaminta iš tvirto, neslidaus plastiko ir kokybiško aliuminio. Sėdimoji dalis – su skylutėmis vandeniui nubėgti, patogi nugaros atrama – su išpjova. Porankiai ir atlošas nuimami be įrankių pagalbos. Tinkama asmenims iki 100 kg svorio.

  Sėdynės aukštis keičiamas reguliuojant kojelių ilgį. Kiekvienoje kojelėje yra skylutės aukščiui fiksuoti. Paspauskite fiksavimo mygtuką į vidų, ištraukite teleskopinę kojelę iš išorinio vamzdžio, nustatykite aukštį norimoje padėtyje (fiksavimo mygtukas išorėje). Rūpinkitės savo saugumu – prieš naudodami kėdę įsitikinkite, ar visos kojelės nustatytos tame pačiame aukštyje, ar tvirtai užsifiksavę.

  Kiekviena dušo kėdė su nuimamais porankiais gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Kėdę rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių, nuvalius – nusausinti.

  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui! 

  Maksimali apkrova, kg 100
  Svoris, kg 3.3
  Bendras aukštis, cm 70-84
  Bendras plotis, cm 57
  Bendras ilgis, cm 46
  Sėdynės aukštis, cm 41,5-55
  Sėdynės plotis, cm 41.5
  Sėdynės gylis, cm 40-43,5 

  PDF instrukcija

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontasDaugiau informacijos

  PRISTATYMAS 3-5 d.d