Galingas elektrinis dviratis "Shengmilo S600"

 • Galingas elektrinis dviratis "Shengmilo S600"

  Kodas: shengmilos600
  Kaina 1699 
  2199  Sutaupykite 500 
  Į krepšelį 
  Laukiame papildymo ( klauskite dėl tikslesnio laiko)
 • Prekės Aprašymas ir Specifikacijos

  Shengmilo S600

  Tyrinėkite peržengdami visas ribas. Shengmilo S600 yra flagmaninis elektrinis fat bike modelis, skirtas tiek miesto kelionėms, tiek ekstremaliems nuotykiams gamtoje. Su galingais 2x1000W varikliais, šis elektrinis dviratis užtikrina neprilygstamą galią ir našumą bet kokioje vietovėje. Važiavimas gali būti pritaikytas pagal norus – priekinis variklis, galinis variklis arba abu varikliai kartu. naudojant AWD dviratis pasiekia net 160 Nm galią padėsianti įveikti bet kokią įkalnę. Dviratis turi pilną rėmo ir šakės amortizaciją, o tai suteikia išskirtinį komfortą.

   

   

  DIDELIS NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

  Turėdamas patvarią 48V 17.5 Ah Samsung bateriją, Shengmilo S600 pasižymi ilgaamžiškumu. Jos 840 Wh talpa padidina kelionės atstumą, stabilumą ir saugumą. Lengvai ištraukiama ličio jonų baterija, diskretiškai įmontuota į rėmą, suteikia atsparumą nuo vandens ir dulkių. Be to, su vienu įkrovimu, ji leidžia nuvažiuoti 40-50 km grynai elektriniu režimu ir prailgina atstumą iki 50-90 km su pedalų pagalba.

   

  2x1000w GALINGI VARIKLIAI

  Shengmilo S600 turi galingus 2x1000W bešepetėlinius variklius, kurie generuoja didelį sukimo momentą (2 x 80 N·m). Be to, 1000W varikliai suteikia stiprų startą, leidžiantį pasiekti didžiausią greitį iki 50 km/h. Pritaikytas stačioms kalvoms iki 40°, S600 žvaigždyno pavaros dizainas pagerina tiek greitį, tiek kopimo našumą, padarydamas jį aukštos kokybės elektriniu dviračiu su nepriekaištingomis dvigubos pavaros galimybėmis.

   

  DVIGUBA PRIEKINĖ ŠAKĖ

  Shengmilo S600 didžiuojasi naudodamas žinomo prekės ženklo DNM galinį amortizatorių ir dvigubą priekinę šakę, kuri užtikrina puikų smūgių sugėrimą. Tai suteikia patogų važiavimą, geresnę kontrolę įvairiuose reljefuose, universalumą įvairioms veikloms, didesnį saugumą sumažinant smūgius ir pagerintą našumą su elektros pagalba.

   

  3.5″ SPALVOTAS IŠMANUS EKRANAS

  Shengmilo S600 yra aprūpintas 3.5 colių spalvotu išmaniuoju ekranu, kuris lengvai rodo visą informaciją, įskaitant bendrą ridą, baterijos lygį, greitį ir pavarų režimus nuo 1 iki 5. Perėjimas tarp režimų yra paprastas, naudojant tris mygtukus. Išmanusis LCD ekranas siūlo patogią sąsają, integruotą pavarų perjungiklį, dviračio duomenų rodymą ir galios išvesties nustatymus.

   

  DVIGUBI MECHANINIAI DISKINIAI STABDŽIAI

   Shengmilo S600 yra aprūpintas ZOOM prekės ženklo diskiniais stabdžiais ant abiejų, priekinio ir galinio, ratų, kurie užtikrina efektyvų stabdymą. Šie stabdžiai ne tik suteikia greitą ir stabilų stabdymo galingumą, bet ir atjungia variklį, kai suaktyvinama stabdžių rankenėlė, kas didina saugumą ir prailgina stabdžių trinkelių tarnavimo laiką.

   

  SHIMANO 7-PAVARŲ SISTEMA

  Shengmilo S600 naudoja Shimano 7-pavarų perjungimo sistemą, kuri užtikrina saugų ir stabilų važiavimą bei puikų našumą. Ši sistema leidžia sklandžiai pereiti prie žemesnių pavarų, kad būtų lengviau kopti į kalnus, ir prie aukštesnių pavarų, kad būtų pasiektas didelis greitis.

   

   

  MOTOCIKLO ŽIBINTAI

  Padidinkite savo saugumą važiuojant naktį su Shengmilo S600 motociklo didelio ryškumo žibintais. Šie žibintai ne tik pagerina matomumą, bet ir suteikia estetikos, užtikrindami saugią ir stilingą važiavimo patirtį. Integruotas signalas prideda dviračiui paprastumo ir mados, derinant funkcionalumą ir dizainą, kad dviratis atrodytų šiuolaikiškai ir elegantiškai.

   

  26 COLIŲ PLAČIOS KALNŲ PADANGOS

  Patirkite puikų sukibimą ir trauką sudėtinguose reljefuose su 26 colių kalnų plačiomis padangomis. Šios padangos ne tik leidžia mėgautis važiavimu paplūdimiais ir snieguotais kalnų takais, bet ir palieka ilgalaikį įspūdį. Jų dizainas užtikrina geresnį našumą ant sunkių paviršių, pagerindamas bendrą važiavimo patirtį tiems, kurie siekia nuotykių įvairiuose kraštovaizdžiuose.

   

  TVIRTA GALINĖ BAGAŽINĖ

  Shengmilo S600 pasižymi tvirtu galiniu bagažinės stovu, pagamintu iš sustorinto metalo, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir patikimumą. Ši tvirta konstrukcija leidžia lengvai vežti žmones bei sunkius krovinius. Be to, tiek kasdienėms kelionėms, tiek nuotykiams, sustiprintas galinis bagažinės stovas suteikia saugią ir stabilią platformą.

   

  RANKENOS SU PATOGIAIS VALDIKLIAIS

  Shengmilo S600 rankenos yra sukurtos atsižvelgiant į ergonomišką komfortą ir inžinerijos mechaniką. Pagamintos iš minkšto slopinančio plastiko, jos užtikrina ilgalaikį važiavimą be diskomforto rankoms. Trys lengvai pasiekiami mygtukai leidžia valdyti elektrinio ir galios pagalbos režimus bei įjungti/išjungti maitinimą.

   

  ALIUMINIO LYDINIO ŠVAISTIKLIS

  Shengmilo S600 švaistiklis, pagamintas naudojant CNC vienos dalies liejimo procesą, užtikrina puikų galios perdavimo efektyvumą. Be to, su tvirtu ir lengvu dizainu, jis pasižymi ilgaamžiškumu, dideliu ašiniu stiprumu ir suderinamumu. Šis švaistiklis išsiskiria savo patikimumu ir efektyviu galios perdavimu, pagerindamas bendrą elektrinio dviračio našumą.

   

  DNM AMORTIZATORIUS

  Shengmilo S600 turi DNM galinį amortizatorių, kuris veikia kaip pakabos smūgių slopintuvas, efektyviai sumažindamas vibracijas nelygiuose reljefuose ir padidindamas važiavimo komfortą. Taip pat, su žinomu DNM prekės ženklu, šis amortizatorius užtikrina sklandesnę ir malonesnę važiavimo patirtį, sumažindamas smūgius sudėtingose aplinkose.

  Variklis 2 x 1000W bešepetėlinis variklis
  Baterija Samsung 48V 17.5Ah
  Maksimalus greitis 50 km/h 
  Nuvažiuojamas atstumas 40-50 km (vien elektra), 90+ km (su pagalba minant)
  Maksimali apkrova 300 kg
  Rėmas Aliuminio lydinys
  Padangos 26″ x 3.0″ kalnų padangos
  Stabdžiai ZOOM diskiniai stabdžiai
  Svoris 35.5 kg
  Pavaros Shimano 7 greičių pavarų sistema
  Apšvietimas Integruotas LED žibintas
  Pakaba Dviguba priekinė šakė ir DNM galinis amortizatorius
  Sertifikatai CE/COC/UL
  Garantinis aptarnavimas 1 metų garantija

  Miško keliais 


   

  Page Title

  Radote identišką prekę pigiau?

  Jei TAIP - mes pasiruošę pasiūlyti geriau!

  Susisiekime telefonu arba galite rašyti.

  Neradote jums reikalingos prekės?

  Praneškite mums,

  pasistengsime ją turėti.

   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 arba žiūrėkite instrukciją ČIA