• Sudedama lazdelė

  Kodas: 01-2352
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 • Tvirta ir saugi, aukštos kokybės sudedama lazdelė skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų. 

  Video instrukcija

  PDF instrukcija

  Maksimali apkrova - 100kg
  Svoris - 0.4kg
  Bendras aukštis - 80-90cm 

  Lazdelė pagaminta iš aliuminio su patogiai išformuota, plastikine rankena, neslystančiu guminiu antgaliu. Nenaudojant lazdelės ją galima lengvai sulankstyti, užima nedaug vietos gabenant krepšyje ar automobilyje. Yra daugkartinio naudojimo dėklas.

  Lazdelės aukštis reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai.

  Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais, eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele.
   

  Kiekviena sudedama lazdelė gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.

  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui!
     

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA