Aliuminė lazdelė paminkštinta anatomine rankena

 • Aliuminė lazdelė paminkštinta anatomine rankena

  Kodas: 695LMBl
  Kaina 31 
  Į krepšelį 
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 • Tvirta ir saugi, aukštos kokybės aliuminė lazdelė paminkštinta anatomine rankena, kairiarankiams/dešiniarankiams skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų. 

  Maksimali apkrova - 130kg
  Svoris - 0.45kg
  Bendras aukštis - 74-94 cm

   

  Lazdelės rankena silikoninė, su patogiai išformuota anatomine rankena specialiai pritaikyta kairiarankiams. Lazdelė yra mėlynos spalvos. Aukštis yra reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai.

  Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais, eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele.
   

   

  Kiekviena aliuminė lazdelė paminkštinta anatomine rankena, kairiarankiams gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.
   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA