Apie mus

 •  

   

  Sveiki
  susipažinkite su mumis

  Norime jums pristatyti mūsų įmonę - ilgametę patirtį turinčią Lietuvoje ir Vokietijoje senyvo amžiaus žmonių priežiūra jų pačių namuose. Nuoširdžiu ir atsakingu darbu per 10 - metų mes įsitvirtinome kaip pasitikėjimą įgijusi įmonė, teikianti senyvo amžiaus žmonių priežiūros paslaugas kliento namuose ir nuo šiol būsime aktyvūs SLAUGOS REIKMENŲ PREKYBOJE. 

  Mūsų prioritetas yra kiekvieno žmogaus gerovė ir sveikata. Per visus įmonės darbo metus dirbant su šimtais šeimų, esame įgiję nepakeičiamų žinių ir supratimo apie skirtingas individualias poreikių bei iššūkių situacijas. Mes ne tik teikiame aukštos kokybės priežiūros paslaugas kliento namuose, bet ir prekiaujame jiems reikalingais reikmenimis ir priemonėmis. 

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų asortimentą slaugos reikmenų - nuo pagrindinių higienos priemonių iki specializuotų medicininių prietaisų. Mes nuolat stengiamės atnaujinti mūsų prekių asortimentą , kad galėtume atitikti vis didėjančius ir kintančius slaugos sektoriaus reikalavimus. Patikėkite mes žinome ko jums gali prireikti dabar ir ateityje nes mūsų įmonės darbuotojai kiekvieną gyvenimo dieną yra šalia jūsų artimų žmonių ir mes tapome jūsų šeimos dalis. Tikra šeima rūpinasi vieni kitais nuoširdžiai su meile ir atsakingai.

  Kasdien mūsų komanda deda pastangas, siekdama užtikrinti geriausią klientų aptarnavimą mes suprantame, kad slaugos sritis yra jautri ir reikalaujanti nuoširdumo, todėl stengiamės būti pasirengę atsakyti į jūsų klausimus ir pasiūlyti tinkamiausias sprendimo galimybes.

  Džiaugiamės, galėdami būti jums naudingi tiek teikiant senyvo amžiaus žmonių priežiūros paslaugas, tiek SLAUGOS REIKMENŲ PREKYBOS SRITYJE. Mūsų ilgametė patirtis yra mūsų didžiausias pranašumas ir garantija, kad jūs galėsite pasitikėti mūsų paslaugomis ir parduodamų produktų kokybe.

  Jau dešimtmetį kartu su jumis visus iššūkius įveikiame drauge. Tęskime kelionę kartu ir toliau - mūsų pagalba slaugos prekės jūsų namus pasieks saugiai ir greitais.

  Kreipkitės į mus bet kuriuo metu, jei turite klausimų ar norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galime būti jums naudingi. 

  www.e-vyturiukas.lt

  www.vyturiukas.lt

  www.vyturiukas.de  Su pagarba,
  Vyturiukas