Aliuminė lazdelė paminkštinta rankena

 • Aliuminė lazdelė paminkštinta rankena

  Kodas: 01-2332
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 • Tvirta, ypač saugi ir stabili, aukštos kokybės lazdelė skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų ir norintiems jaustis visiškai užtikrintai.


  PDF instrukcija

  Maksimali apkrova - 100kg
  Svoris - 0.3kg
  Bendras aukštis - 74-97 cm ( 10 skirtingų padėčių)

   

  Lazdelės rankena silikoninė, su patogiai išformuota rankena. Į komplektaciją įeina: dirželis.
  Aukštis yra reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai.

  Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais, eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele.
   

  Kiekviena aliuminė lazdelė paminkštinta rankena gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.
   
   

   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos