Aliumininė lazdelė plastikine rankena

 • Aliumininė lazdelė plastikine rankena

  Kodas: 01-2331
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 • Tvirta ir saugi, aukštos kokybės aliumininė lazdelė su „T“ formos plastikine rankena skirta žmonėms iki 100 kg svorio, turintiems judėjimo problemų.
   

   

  Video instrukcija

  PDF instrukcija

  Maksimali apkrova - 100kg
  Svoris - 0.3kg
  Bendras aukštis - 74-97 cm 

   

  Lazdelės rankena plastikinė, su patogiai išformuota rankena. Lazdelės aukštis (73–76 cm) yra reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai.

  Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele.
   

  Kiekviena aliumininė lazdelė su „T“ formos plastikine rankena gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.
   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos