BACTICID greitai medicininės ir kitos įrangos paviršių dezinfekcijai, 1000 ml.

 • BACTICID greitai medicininės ir kitos įrangos paviršių dezinfekcijai, 1000 ml.

  Kodas: bacticid

  Bacticid dezinfekantas greitai paviršių dezinfekcijai greitai paviršių ir įrankių dezinfekcijai 

 • Bacticid dezinfekantas greitai paviršių dezinfekcijai greitai paviršių ir įrankių dezinfekcijai

  Bacticid yra naudojamas greitai medicininės ir kitos įrangos paviršių dezinfekcijai. Tirpalas yra paruoštas naudojimui. Sudėtyje neturi glutaraldehido. Purškiant tirpalu tolygiai padengiamas paviršius, po išdžiūvimo nepalieka jokių dėmių. Tinka dezinfekuoti visus alkoholiui atsparius paviršius.

  Preparato sudėtyje yra trys stipriai veikiantys dezinfektantai – spiritas ir dvi skirtingos ketvirtinės amonio druskos, kurios išplečia preparato panaudojimo sritis tiek, kad jis veikia ir tas bakterijas, kurios greitai tampa rezistentinėmis kitoms dezinfekcinėms medžiagoms. Preparatas taip pat puikiai veikiai bakterijas su stipriomis riebalinėmis kapsulėmis, nes spiritas pagerina dezinfektanto prasiskverbimą per kapsules.

  Bacticid pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu efektu, naikina Gram teigiamas ir Gram neigiamas bakterijas (įskaitant TBC sukėlėjus), dezaktyvuoja virusus (HBV, HIV, Rota). Veikimo laikas 0,5- 3 min.

  Bacticid skirtas nedidelių paviršių ir daiktų greitai dezinfekcijai. Ypač tinka patalpoms, kuriose didelė Hepatito B ir ŽIV rizika ar reikalinga greita paviršių dezinfekcija, t.y. operacinėms, procedūriniams, laboratorijoms, hemodializės skyriams, stomatologų, ginekologų ar kitų gydytojų kabinetams, operaciniams, procedūriniams, gimdyvių stalams, neštuvams, ligonių kėdems ir kt. Preparatas taip pat naudojamas gamybos srityse, farmacijoje.

  BACTICID sudėtyje yra švarus, mažo lakumo etilo alkoholis tam, kad būtų užkirstas kelias respiratorinėms alergozėms.

  Naudojimas:
  • stalų, kušečių, kėdžių ir kitokio inventoriaus greitai dezinfekcijai, kuris naudojamas operacijų, gydymo ar diagnostikos metu
  • greitosios pagalbos automobilio įrangos dezinfekcijai
  • stomatologinio kabineto, kėdžių ir kt. inventoriaus dezinfekcijai
  • sunkiai pasiekiamų vietų dezinfekcija

  NAUDOJIMO BŪDAS:
  Bacticid yra naudojamas koncentratas alkoholiui atsparių paviršių dezinfekcijai. Jei nėra žinomas alkoholio poveikis paviršiui, tai galima išbandyti kokioje nors nematomoje vietoje kampe. Produkto negalima naudoti ant organinio stiklo ir spirite tirpstančio lako paviršių. Paviršius tirpalu padengiamas pilnai ir tolygiai išpurškiant. Paviršių dezinfekcija turi būti atliekama reguliariai.

  Dezinfekcijos priemonės greitai medicininės prietaisų paviršių dezinfekcijai BACTICID laikymas
  Nelaikykite prie atviros ugnies ar karštų paviršių! Laikykitės saugumo reikalavimų ir naudojimo instrukcijų naudodami alkoholio turintį dezinfektantą. Laikyti uždarytą.

  Sudėtis:
  Etanolis 72%.
  Dveji ketvirtiniai amonio junginiai.
  Tenzidai.  

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA