DALI ECONOMIC

 • DALI ECONOMIC

  Kodas: dalieconomic
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
   
  Galima apžiūrėti gyvai, skambinti +370 612 00922
 • Kokybiška, patikima, ilgaamžė, moderni, atitinkanti aukščiausius higienos standartus ir lengvai prižiūrima naujoji slaugos lova DALI ECONOMIC – teisingas ir praktiškas pasirinkimas,
  garantuojantis besinaudojančio lova komfortą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę! Puikus kainos ir kokybės santykis!   

  DALI ECONOMIC – standartinė lova ( reguliuojamas aukštis - 40–80 cm, gulimosios dalies ilgis - 2 m ).
  Lovos aukštis, nugaros ir šlaunų atramų kampai reguliuojami pulteliu, kuris leidžia blokuoti pasirinktas funkcijas.
  Pultelyje yra papildoma ,,Contour" funkcija. Šios funkcijos dėka vienu metu keliama tiek nugaros, tiek šlaunų sekcijos - taip suformuojama patogi padėtis sėdėjimui, įlipimui ar išlipimui iš lovos.
  Dėl ilgo laido pultelį patogu naudoti iš bet kurios lovos pusės. Žemiausia lovos padėtis užtikrina vartotojo saugumą ir mažina kritimo traumų galimybę, o lengvai reguliuojamas lovos aukštis leidžia
  slaugytojams pasirinkti saugiausią poziciją savo nugarai. Patogi sėdėjimo padėtis lovoje palengvina kvėpavimą ir sumažina plaučių aspiracijos riziką valgio metu.
  Maksimali lovos apkrova – 185 kg. Gulimasis paviršius – metalinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui. Lovos galai pagaminti iš laminuotos medžių drožlių plokštės.
  Visos medinės dalys – buko spalvos. Atnaujinti 10 cm skersmens lovos ratukai su individualiais stabdžiais, užtikrinantys stabilią fiksaciją, galima naudoti avint šlepetėmis arba be jų.
  Galvūgalyje yra specialios kišenės pasikėlimo rankenai įstatyti. Lova komplektuojama su nuleidžiamais mediniais šoniniais turėklais iš abiejų lovos pusių ir pasikėlimo rankena.

   

  DALI ECONOMIC itin lengva, sunkiausia konstrukcijos dalis 15 kg. Ši lova surenkama lengvai, greitai ir be specialių įrankių pagalbos.  

  Lovai suteikiame 36 mėnesių garantiją. Taip pat suteikiame 10 metų garantiją atsarginių dalių tiekimui. Lova pristatoma nemokamai visoje Lietuvoje!