Darbo vieta nr. DE-001

 • 73734 Esslingen


  Pagalba reikalinga sutuoktinių porai. Senjora yra 1938 m. gimimo (160 cm/ 60 kg). Jai nustatytas 2 slaugos lygis, serga demencija (ribota trumpalaikė atmintis), praėjusiais metais patyrė insultą, todėl kalba yra nerišli ir ribota. Jai nustatytas prieširdžių virpėjimas, širdies vožtuvų nepakankamumas, aukštas kraujospūdis, demencija, nelaikymas. Pagalba reikalinga apsirengiant/ nusirengiant, nudušinant, atliekant kūno higieną (prausiasi noriai). Judėjimas ribotas dėl bendro senatvinio silpnumo ir nestabilios eisenos, rega pasilpusi, klausa dar pakankamai gera. Senjora juda su roliatoriumi, atsikelia/ atsisėda, pavalgo ir atsigeria savarankiškai, bet maistas turi būti patiektas smulkiai supjaustytas, turi rijimo problemų, reikia pakontroliuoti suvartojamų skysčių kiekį. Dėl šlapimo nelaikymo senjora nešioja sauskelnes, pasituštinus reikia pagelbėti susitvarkyti. Ji apibūdinama, kaip tyli, rami ir taiki moteris, kuriai patinka megzti ir dainuoti. Naktinio darbo nėra. Pagalbinės priemonės: vonioje yra įrengti laikikliai, roliatorius, ėjimo vaikštyne. Slaugos tarnyba atvyksta surūšiuoti medikamentus.

  Senjoras yra 1932 m. gimimo (180 cm/ 80 kg) slaugos lygis jam dar tik užsakytas. Jo negalavimai: svaigsta galva, jei per greitai keliasi, gali ir parvirsti. Taipogi sustirę rankų pirštai, nešioja kompresines kojines (apmauna slaugos tarnyba). Jis apsirengia, atsikelia/ atsisėda, prausiasi, pavalgo savarankiškai. Mato pakankamai gerai, kalba su dialektu, bendrauti reikia aiškiai ir garsiai. Judėjimas dėl senatvės ribotas, vaikšto su roliatoriumi, arba ėjimo vaikštyne. Tualetu naudojasi savarankiškai, nešioja įklotus, naktinio darbo nėra. Jis apibūdinamas kaip draugiškas, bendraujantis, taikus, patikimas žmogus, kuriam patinka tvarkytis ir gaminti maistą.

  Senoliai gyvena daugiašeime name su mažu sodeliu. Parduotuvės pasiekiamos pėstute, dviračiu, automobiliu (yra mašina su automatine pavarų dėže). Jums suteikiamas kambarys, internetas užsakytas, bus įvestas, yra dviratis, TV. Jums suteikiama 1 laisva diena (mažiausiai 8 val.) per savaitę. Pietų pertrauka nuo 13 iki 14 val, arba ilgiau, kuomet senoliai miega pietų miegelio. Namuose niekas nerūko.

  Darbai namuose: maisto gamyba (senjorai džiaugtųsi, jei gaminant pietus galėtų Jums pagelbėti), apsipirkimas, namų priežiūra ir tvarkymas, skalbimas / lyginimas.

  Reikalavimai  

  Šeima laukia, kad jiems pagelbėtų gerai vokiškai kalbanti, nerūkanti, skaniai maistą paruošti mokanti, linksma, atjaučianti, energinga, draugiška, nekomplikuoto būdo, punktuali, atsakinga ir patikima moteris.
  Vairavimas privalumas, bet tikrai nėra būtinybė.
    

  • Atlyginimas: 2 200 € (atskaičius mokesčius) + apmokamos kelionės, išdirbus sutartą laiką.
  • Keitimas: pagal susitarimą.
  • Kalba: geros vokiečių k. žinios.
    
    

  Kreiptis: Rita +370 620 97089