Darbo vieta nr. DE-002

 • 73728 Esslingen

  Pagalba reikalinga 1930 m. gimimo (155 cm/ 60 kg) senjorai. Jai nustatytas 4 slaugos lygis, nemobili. Kasdieninė ir pilna kūno higiena atliekama lovoje. Senolė guli slaugos lovoje, ant komfortiško čiužinio nuo pragulų. Lovoje ji yra ir maitinama. Maistas turi būti smulkiai supjaustytas ir minkštas (nemėgsta ryžių ir žuvies, labai mėgsta miltinius patiekalus, ir išskyrus paminėtus produktus, maistui neišranki). Naktinio darbo nėra. Senolė eina miegoti apie 20:30 val., o pabundai tarp 8:30 val. – 9:00 val. Senjorai reikalingus vaistus surūšiuoja jos dukra. Ji mato pakankamai gerai, kalba nesutrikusi, tik kalba su dialektu, dėl masyvių klausos problemų bendrauti su ja reikia garsiai ir aiškiai. Atmintis dėl amžiaus ribota, protas kartais būna sumišęs.

  Senjora gyvena daugiašeimiame name su sodu. Tame pačiame name gyvena ir senolės dukra su šeima, kuri yra slaugytoja, ir darbuotojai prireikus pagalbos mielai padeda. Parduotuvės gerai pasiekiamos pėsčiomis, galima vykti ir viešuoju transportu, arba kartą per savaitę pirkiniai gali būti pristatyti į namus. Jums suteikiamas 22 kv. m. kambarys su apstatymu, TV, internetu ir kriaukle. Pro kambario langą matosi nuostabi Esslingen‘o miesto panorama. Yra dviratis. Laisvalaikis, 2 kartai per savaitę, mažiausiai po 4 val. Pietų pertrauka nuo 13:30 iki 15:30 val. (Laisvalaikio tikrai yra pakankamai, kadangi dukra dirba slaugoje pamainomis.) Dukra turi šunį, kuris taipogi lankysis pas senolę, bet augintiniu pilnai pasirūpina dukra. Namuose niekas nerūko.

  Darbai namuose: maisto gaminimas, skalbimas/lyginimas, apsipirkimas, tvarkos ir švaros palaikymas. Yra galimybė pabendrauti su dirbančia moterimi.

  Reikalavimai

  Senolė laukia, kad jai pagelbėtų gerai arba labai gerai vokiškai kalbanti moteris (jai labai svarbu bendravimas, patinka, kai jai paskaitoma). Pageidaujama, kad turėtumėte gerus maisto gaminimo įgūdžius, būtumėte ramaus būdo, draugiška, išsilavinusi, kantri, patikima, savarankiškai darbus organizuoti gebanti ir patirties nemobilių senjorų priežiūroje turinti moteris.
   

  • Atlyginimas: 1 900 € (atskaičius mokesčius) + apmokamos kelionės, išdirbus sutartą laiką.
  • Trukmė: keitimas iki 08.17
  • Kalba: geros/labai geros vokiečių k. žinios
    

   

  Kreiptis: Rita +370 620 97089