Darbo vieta nr. DE-003

 • 89584 Ehingen (Donau)

  Pagalba reikalinga 1936 m. gimimo, 166 cm./52 kg. svorio senolei, sergančiai demencija. Senolė yra mobili, ir dar pakankamai savarankiška. Keliantis pagelbėti nereikia, tualetu naudojasi savarankiškai, naktinio darbo nėra. Pavalgo savarankiškai, tačiau prieš 10 metų prarado uoslės receptorius ir nieko neužuodžia. Senjoros rega labai silpna, kalba neaiški dėl demencijos, klausa dar pakankamai gera. Protas, dėl ligos sumišęs, trumpalaikė atmintis. Ji charakterizuojama kaip draugiška, rami, kiek depresyvi, kalbi ir atstumą išlaikyti pageidaujanti moteris.

  Jos mėgstami užsiėmimai: sodas, TV, tvarkos ir švaros palaikymas namuose, pasivaikščiojimai, mankšta ant ergometro ( dviratis). Namuose yra įrengtas pagalbos skambutis. Slaugos tarnyba atvyksta paduoti medikamentus rytais ir vakarais. Senjora gyvena name su dideliu sodu, parduotuvės gerai pasiekiamos pėstute, didesniais apsipirkimais pasirūpina namų ekonomė, sodininkas atvyksta 1-2 kartus per mėn. Namuose niekas nerūko. Darbai namuose: maisto gaminimas, skalbimas/lyginimas, namo priežiūra ir tvarkymas, apsipirkimas. Laisvalaikis 2 kartus per savaitę, mažiausiai 4 val., pietų pertrauka pagal apsitarimą su šeimos nariais. Jums suteikiamas 16 kv. m. kambarys, atskiras WC ir vonios kambarys, yra internetas. Šalimais yra laisvas kambarys, kuris apgyvendinamas tuomet, kai pas senolę svečiuojasi dukra su žentu. Tuomet su jais reikia dalintis vonios kambariu. Yra galimybė pabendrauti su dirbančia moterimi.
   

  Reikalavimai

  Pageidaujama, kad senjorai pagelbėtų gerai arba labai gerai vokiškai kalbanti ir jai paskaityti galinti, skaniai gaminti maistą gebanti, linksma, kantri, patikima, bendrauti mėgstanti moteris, jei rūkote, tai tik lauke. Rusų kalbos žinios taipogi privalumas, kadangi dukros vyras yra rusakalbis.
   

   

  • Atlyginimas: 1 900 €  (atskaičius mokesčius) + apmokamos kelionės, išdirbus sutartą laiką
  • Trukmė: keitimas 2-3 mėn.
  • Kalba: geros/labai geros vokiečių k. žinios

   

  Kreiptis: Rita +370 620 97089