Darbo vieta nr. DE-006

 • 61350 Bad Homburg


  Pagalba reikalinga vienai gyvenančiai 1938 metų gimimo (162 cm / 50 kg) senolei, neturinčiai slaugos lygio, ir gydytojų diagnozuotų susirgimų, kadangi nemėgsta lankytis pas medikus. Jos rega stiprokai nusilpusi dėl progresuojančios kataraktos, jautrus skrandis, ribotas mobilumas po menisko operacijos. Ji yra dar pakankamai savarankiška, tačiau pagelbėti reikia judėjime, palydėti į susitikimus, maisto gaminime, skalbime/lyginime, namų priežiūroje ir tvarkyme, eiti apsipirkti (apsipirkimo galimybės už 10 min kelio pėsčiomis). Ji keliasi 8:00-9:00 val. ryte, dušinasi savarankiškai kas antrą dieną, tačiau reikia ją pastebėti, kad nenugriūtų. Prieš pietus dažniausiai valgo virtas daržoves, papietavus eina pasnausti ant sofos. Po to meldžiasi ir skaito religinę lektūrą. Senolė yra labai religinga (Romos katalikė) ir daug meldžiasi.

  Privalumas būtų, jei pas senolę atvyktų tikinti moteris, tačiau tai nėra būtina. Ji nereikalauja, kad kiti dalyvautų maldose ar kitose religinėse apeigose. Vakarieniauja apie 18:00 val., apie 22:00 val. eina miegoti. Senjora nuo vaikystės retkarčiais kenčia nuo psichologinių sutrikimų. Tuomet ji kartais jaučiasi nusivylusi ar apgauta. Dėl šios priežasties senjora beveik neturi socialinių kontaktų už artimos šeimos ribų. Tačiau radus priėjimą prie močiutės, ir įgavus jos pasitikėjimą, su senjora eina puikiai sutarti ir ji yra labai miela ir draugiška.

  Senjora gyvena name, turi tris vaikus, tačiau jie gyvena kituose Vokietijos miestuose, vienas sūnus gyvena užsienyje. Jums suteikiamas atskiras kambarys su apstatymu, yra internetas.
  Yra galimybė pabendrauti su dirbančia darbuotoja.
    
  Reikalavimai

  Reikalavimai: moteris, vidutiniškai arba gerai kalbanti vokiškai, nuoširdi, draugiška, komunikabili, pagelbstinti, turinti patirties senolių priežiūroje ir apsėjime.
   
   

  • Atlyginimas: 1 750 € (atskaičius mokesčius)+ apmokamos kelionės, išdirbus sutartą laiką
  • Trukmė: keitimas iki 08.30
  • Kalba: vidutinės/geros vokiečių k. žinios
    

  Kreiptis: Rita +370 620 97089