Dulksna miegui ROŽIŲ ir ERŠKĖTROŽIŲ

 • Dulksna miegui ROŽIŲ ir ERŠKĖTROŽIŲ

  Kodas: MIST_ROZIU50

  Tai 100% natūralūs funkciniai mažos koncentracijos kvepalai – aromaterapinė dulksna. 

 • Tai 100% natūralūs funkciniai mažos koncentracijos kvepalai – aromaterapinė dulksna. Padės atsipalaiduoti ir nugrimzti į saldų ir ramų miegą. Prieš atsigulant pasikvėpinkite, papurkškite pagalvę, patalynę, pižamą, ar vaiko miego žaislą, ir švelnus, trumpalaikis raminantis aromatas apgaubs jus ir pamažu sklaidysis užmiegant.

  Dulksnoje naudojome emocijas ir protą raminantį, medumi kvepiantį damaskinių rožių hidrolatą, papuoštą parfumerinio grožio 100% natūralia kompozicija iš hipnotinių ir antistresinių eterinių aliejų: erškėtrožių žiedų, rožinių pelargonijų, bergamočių, Damasko rožių ir Ho Leaf (kamparinių. cinamonų).

  PRISTATYMAS 1-3 d.d 

  • 100 % natūralių ingredientų
  • Be ftalatų, pesticidų ir kitų teršalų - netrikdo endokrininės sistemos.
  • šių eterinių aliejų kvapai veika raminamai, nuveja įkyrias nerimastingas mintis, padeda greičiau užmigti;
  • drėgna dulksna palengvina kvėpavimą, itin maloniai atveria užgultą nosį ir kvėpavimo takus, kai oras kambary per sausas, pvz. šildymo sezono metu.

  Damaskinių rožių eterinis aliejus – ypatingos gražios cheminės puokštės su geraniolio, nerolio, linalolio ir kitais komponentais. Psichoaromaterapijoje naudojamas harmonijai, saugumui puoselėti, užspaustoms emocijoms išlaisvinti, dirglumui, nerimui mažinti. Labai tinka nusiraminimui ir atsipalaidavimui, kai sunku užmigti. Idealus besikeičiant moterų ciklams. Tradicinėje Kinų medicinoje (TKM) rožės ramina ir palaiko Širdį, mūsų emocinio gerbūvio centrą, „vėsina“ ir atstato Yin energiją. 

  Erškėtrožių eterinis aliejus – gausus citronelolio (48 %) eterinis aliejus, mažina nerimą, atpalaiduoja, gerina miegą. Švelnus ir subtilus laukinių rožių kvapas vieniems primins kaimą ankstyvą vasarą, kitiems pajūrį.

  Rožinių pelargonijų ea – veikia kaip adaptogenas, t.y. nuramina arba kaip tik pakylėja, kai trūksta jėgų. Tai pagrindinis eterinis aliejus persidirbusiems, protiškai pervargusiems, darboholikams ir perfekcionistams. Gelbsti susidoroti su patiriamu stresu, ramina nervų sistemą, „centruoja“, bendrai gerina savijautą. Padeda įdarbinti primirštas jusles, tiesiog atsipalaiduoti, vėl pajungti intuiciją ir vaizduotę.

  Visi trys rožiakvapiai eteriniai aliejai kiek panašūs savo chemine sudėtimi ir sinergiškai sustiprina vienas kito savybes. Juose gausu monoterpenų alkoholių (pvz., geraniolio, citronelolio), o tai vieni dažniausių ir saugiausių eterinių aliejų komponentų, paprastai pasižymintys atpalaiduojančiu poveikiu ir visuomet maloniu gėlišku kvapu mums.

  Kamparinių cinamonų lapų (ho leaf) ea – puikiai papildo kompoziją, mat turi net 89 % atpalaiduojančio, nerimą mažinančio komponento linalolio (jį daugiausiai pažįstame iš tikrųjų levandų eterinio aliejaus). Mažina nuovargį, su tuo susijusį nervingumą, balansuoja emocijas, ramina nervų sistemą ir padeda užmigti.

  Bergamočių eterinis aliejus – tai sudėtingo gėliško-prieskoninio-žalumos kvapo citrusas, veikia relaksuojančiai, gerina nuotaiką, mažina nerimą ir įtampą. Ypač padeda esant irzlumui, frustracijai, įkyrioms mintims, kurios trukdo atsipalaiduoti ir pailsėti. Šias bergamočių savybes plačiai išstudijavo italų mokslininkas Paolo Rovesti, siūlęs bergamočių eterinį aliejų taikyti atpalaiduojančiam psichologiniam poveikiui.

  Jei sunkiai užmiegate, susikurkite nedidelį vakarinį ritualą:

  1. Pasikvėpinkite Miego dulksna, papurkškite ja pagalvę, patalą prieš miegą; kvapas tveria 10-15 min, tiek, kiek reikia laiko užmigti.
  2. Atsigulkite ir sutelkite dėmesį tik į savo kvėpavimą: įkvėpimas normalus, o iškvėpimas dvigubai ilgesnis, lėtas, pakartokite 10 kartų.

  Hidrolato ir eterinių aliejų kompozicija stabilizuota maistiniu spiritu.

  Ingredients INCI/ Sudėtis: Rosa damascena flower water, Alcohol, Citrus bergamia peel oil, Cinnamomum camphora leaf oil, Pelargonium graveolens oil, Rosa rugosa flower oil, Rosa damascena flower oil.

  Eteriniuose aliejuose yra linalolio, limoneno, geraniolio, citronelolio.

  Prieš naudojimą suplakti. Saugokite akis.

  • Buteliukas: Stiklas
  • Purkštukas: Plastikas
  • Etiketė: Plastikas PVC
   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA