Dulksna miegui su LEVANDOMIS ir BERGAMOTĖMIS

 • Dulksna miegui su LEVANDOMIS ir BERGAMOTĖMIS

  Kodas: MIST_LEVAN50

  Ši 100% natūrali aromaterapinė dulksna padės atsipalaiduoti ir nugrimzti į saldų ir ramų miegą. 

 • Ši 100% natūrali aromaterapinė dulksna padės atsipalaiduoti ir nugrimzti į saldų ir ramų miegą. Prieš atsigulant papurkškite pagalvę, patalynę, pižamą, vaiko miego žaisliuką ar save – švelnus, neįkyrus aromatas apgaubs jus ir pamažu sklaidysis užmiegant.

  Dulksnoje naudojome švelnų ir raminantį tikrųjų levandų hidrolatą, jį papildėme veiksmingais eteriniais aliejais: bergamočių, saldžiųjų apelsinų ir tikrųjų levandų.   

  PRISTATYMAS 1-3 d.d

  • 100 % natūralių ingredientų
  • Be ftalatų, pesticidų ir kitų teršalų - netrikdo endokrininės sistemos
  • Atsipalaidavimui.
  • eterinių aliejų kvapas veika raminamai, nuveja įkyrias nerimastingas mintis, padeda greičiau užmigti.
  • drėgna dulksna palengvina kvėpavimą, itin maloniai atveria užgultą nosį ir kvėpavimo takus, kai oras kambary per sausas, pvz. šildymo sezono metu.

  Tikrųjų levandų – levandos daugeliui asocijuojasi su ramybės ir vakaro ritualais. Tai vienas pagrindinių pasirinkimų, jei negalite užmigti – nusiraminimui, miego kokybei, ramiems sapnams. Levandų eterinis aliejus mažina baimes, nerimavimą, irzlumą, įsiaudrinusias emocijas ir mintis. Tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek senyvo amžiaus žmonėms.Tyrimais patvirtintas levandų eterinio aliejaus atpalaiduojantis, raminantis, nerimą, baimes mažinantis poveikis. Tai labiausiai ištyrinėtas ir praktikoje patvirtintas raminantis eterinis aliejus, kuriame veiksmingiausi raminamai veikiantys komponentai yra alkoholiai linalolis, terpinen – 4 – olis ir esteriai linalyl acetatas ir levandulyl acetatas.

  Saldžiųjų apelsinų – citrusai levandoms suteikia gyvybės ir žaismingumo. Apelsinų, kaip ir daugumos kitų citrusų, eterinis aliejus atpalaiduoja, mažina įsitempimą, dirglumą, spazmus. Saldus ir šiltas kvapas nuteikia pozityviai, leidžia pažvelgti į situacijas kitu kampu. Visgi, priešingai nei dažnai vertinama, citrusai nėra stipriai aktyvinantys tonikai, jie atpalaiduoja ir gerina nuotaiką. Tad drąsiai galite naudoti vakare po įtemptos dienos ar prieš miegą.

  Bergamočių – sinergijoje su apelsinų eteriniu aliejumi atpalaiduoja, mažina irzlumą, frustraciją, gelbsti esant užspaustoms emocijoms, nuotaikų kaitai, įkyrioms mintims, kurios trukdo atsipalaiduoti ir pailsėti. Mažina nerimą, bendrai ramina nervų sistemą. Šį bergamočių poveikį plačiai išstudijavo italų mokslininkas Paolo Rovesti, siūlęs bergamočių eterinį aliejų taikyti atpalaiduojančiam psichologiniam poveikiui. 

  Jei sunkiai užmiegate, susikurkite nedidelį vakarinį ritualą:

  1. Pasipurkškite Kvapų namų miego dulksna save, pagalvę, patalą prieš miegą; kvapas tveria 10-15 min, tiek, kiek reikia laiko užmigti.
  2. Atsigulkite ir sutelkite dėmesį tik į savo kvėpavimą: įkvėpimas normalus, o iškvėpimas dvigubai ilgesnis, lėtas; pakartokite 10 kartų.  

  Hidrolato ir eterinių aliejų kompozicija stabilizuota maistiniu spiritu.

  Ingredients INCI/ Sudėtis: Lavandula angustifolia flower water*, Alcohol, Lavandula angustifolia oil*, Citrus sinensis peel oil*, Citrus bergamia peel oil. Eteriniuose aliejuose yra linalolio, geraniolio ir limoneno.

  *ekologiški ingredientai  

  Prieš naudojimą suplakti. Saugokite akis.

  • Buteliukas: Stiklas
  • Purkštukas: Plastikas
  • Etiketė: Plastikas PVC