Dulksna miegui su ŠALTMĖTĖMIS ir BERGAMOTĖMIS

 • Dulksna miegui su ŠALTMĖTĖMIS ir BERGAMOTĖMIS

  Kodas: MIST_SALTM50

  Ši 100% natūrali aromaterapinė dulksna padės atsipalaiduoti ir nugrimzti į saldų ir ramų miegą. 

 • Ši 100% natūrali aromaterapinė dulksna padės atsipalaiduoti ir nugrimzti į saldų ir ramų miegą. Prieš atsigulant papurkškite pagalvę, patalynę, pižamą, vaiko miego žaisliuką ar save - švelnus, neįkyrus aromatas apgaubs jus ir pamažu sklaidysis užmiegant.

  Dulksnoje naudojome švelniai raminantį, saldžiakvapį šaltmėčių vandenį, jį papildėme veiksmingais eteriniais aliejais: bergamočių, Ho Leaf (kamparinių cinamonų) ir šaltmėčių.   

  PRISTATYMAS 3-5 d.d

  • 100 % natūralių ingredientų
  • Be ftalatų, pesticidų ir kitų teršalų - netrikdo endokrininės sistemos.
  • eterinių aliejų kvapas veika raminamai, nuveja įkyrias nerimastingas mintis, padeda greičiau užmigti;
  • drėgna dulksna palengvina kvėpavimą, itin maloniai atveria užgultą nosį ir kvėpavimo takus, kai oras kambary per sausas, pvz. šildymo sezono metu.

  Šaltmėčių – tyrimais patvirtinta, kad šaltmėčių eterinis aliejus mažina stresą, įsitempimą, relaksuoja, gelbsti negalint užmigti, ir gerina miego kokybę. Šaltmėtės nuostabiai dera su citrusais.Šis eterinis aliejus visai kitoks nei intensyvūs mėtų, pipirmėčių eteriniai aliejai, kuriuose gausu mentolio ir mentono. Jis kur kas švelnesnis, mentono turi tik iki 1 %, kiti veiklieji komponentai – karvonas ir limonenas. Galima kur kas drąsiau naudoti net ir mažiems vaikams.

  Kamparinių cinamonų lapų (Ho Leaf) – mažina nuovargį, su tuo susijusį nervingumą, balansuoja emocijas, ramina nervų sistemą ir padeda užmigti. Turi net 89% atpalaiduojančio, nerimą mažinančio komponento linalolio (jį daugiausiai pažįstame iš tikrųjų levandų eterinio aliejaus).

  Bergamočių – atpalaiduojantis, nerimą, įtampą mažinantis citrusų ir gėlių kvapo eterinis aliejus. Ypač gelbsti esant irzlumui, frustracijai, užspaustoms emocijoms, nuotaikų kaitai, neužmiegant. Padeda atsipalaiduoti ir „paleisti“. Nerimą mažinantį ir nervų sistemą raminantį bergamočių poveikį plačiai išstudijavo italų mokslininkas Paolo Rovesti, siūlęs bergamotes taikyti atpalaiduojančiam psichologiniam poveikiui.  

  Jei sunkiai užmiegate, susikurkite nedidelį vakarinį ritualą:

  1. Pasipurkškite Kvapų namų miego dulksna save, pagalvę, patalą prieš miegą; kvapas tveria 10-15 min, tiek, kiek reikia laiko užmigti.
  2. Atsigulkite ir sutelkite dėmesį tik į savo kvėpavimą: įkvėpimas normalus, o iškvėpimas dvigubai ilgesnis, lėtas; pakartokite 10 kartų.  

  Hidrolato ir eterinių aliejų kompozicija stabilizuota maistiniu spiritu.

  Ingredients INCI/ Sudėtis: Mentha spicata herb water, Alcohol, Cinnamomum camphora leaf oil, Mentha spicata herb oil, Citrus bergamia peel oil. Eteriniuose aliejuose yra linalolio ir limoneno.  

  *ekologiški ingredientai  

  Prieš naudojimą suplakti. Saugokite akis.

  • Buteliukas: Stiklas
  • Purkštukas: Plastikas
  • Etiketė: Plastikas PVC