Elektrinis vežimėlis AVIDI su viduriniais ratais

 • Elektrinis vežimėlis AVIDI su viduriniais ratais

  Kodas: AVIDI
  Pristatymas per 3-5 sav.
 • Elektrinis vežimėlis AVIDI su viduriniais ratais – svajonių judėjimo priemonė siekiantiems geriausio! Tai puikus stiliaus ir patogumo derinys, ypatingas manevringumas ir sklandus valdymas, kurie būtini šiandienos aktyviam gyvenimo būdui. Vežimėlis skirtas žmonėms, kurių fizinė būklė leidžia juo savarankiškai naudotis ir valdyti. Naujovišką dizainą sudaro dvigubas lankstinis rėmas, kuris gali judėti bet kokia kryptimi. Dėl šios išmanios technologijos visi 6 ratai visuomet siekia žemę, net kai važiuojama nelygiu paviršiumi. Ši judėjimo priemonė, be abejonės, naudotojui leis jaustis laimingam ir laisvam.
   

  Vežimėlis yra ypač funkcionalus, stabilus, paprastai valdomas ir lengvai prižiūrimas. Jis turi itin patogią liukso klasės, reguliuojamo aukščio atlošiamą sėdynę, aptrauktą patvariu ir ilgaamžišku juodu/pilku vinilu. Taip pat nuimamus, pakeliamus patogiam persėdimui iš šono, reguliuojamo aukščio ir kampo porankius, tarp kurių atstumas taip pat keičiamas. Su reguliuojamo ilgio, aukščio ir kampo pėdų atrama. Vežimėlio komplektacijoje yra stilingas važiuoklės gaubtas, ratukai su niekada neišsileidžiančiomis padangomis, išorinis krovimo lizdas. Priemonės sureguliavimą turėtų atlikti tiekėjas (padėjėjas) vežimėlio naudotojui jame sėdint ir vežimėlį įjungus (aukštis reguliuojamas, kai vežimėlyje nėra sėdima).

  Vežimėlio įjungimas ir išjungimas, greitis, kryptis ir stabdymas valdomas su programuojamu, moderniu vairalazdiniu valdikliu. Jį galima tvirtinti tiek dešinėje, tiek kairėje vežimėlio pusėje (įrankiai nereikalingi). Su šiuo valdikliu galima didinti ir mažinti judėjimo greitį, ekrane stebėti akumuliatoriaus įkrovimo lygį ir didžiausią leistiną greitį.

  Vežimėlis maitinamas 2x50 Ah sandariais švino rūgšties akumuliatoriais, kuriems nereikia papildomos priežiūros. Jie yra po vežimėlio sėdyne. Norint akumuliatorius lengviau įdėti ir išimti, galima naudotis lipnios tekstilinės juostos arba plastiko rankenomis.

  Maksimali apkrova: 205kg
  Svoris: 106kg
  Bendras aukštis: 105cm
  Bendras plotis: 64cm
  Bendras ilgis: 117cm
  Ratukų skersmuo: 175 / 360 / 175mm
  Maks. Greitis: 5 -- 6 km/h
  Kelionės nuotolis: 26 -- 28km
  Baterijos 2 x 50 Ah  

  Kiekvienas elektrinis vežimėlis AVIDI gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys.   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   

   

  Page Title

   

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA