ESTA eterinių aliejų difuzorius

 • ESTA eterinių aliejų difuzorius

  Kodas: SKU#171321181387004391

  ESTA – įkvėptas gamtos grožio, prabangus aromaterapinis garintuvas su drėkinimo funkcija 

 • ESTA – įkvėptas gamtos grožio, prabangus aromaterapinis garintuvas su drėkinimo funkcija, pagamintas iš kruopščiai atrinktų, menkiausią poveikį aplinkai turinčių medžiagų.

  ESTA ultragarso garintuvas pagamintas iš bambuko – natūraliai gražios, pakankamai stiprios ir tuo pačiu lanksčios, subtiliam dizainui paklūstančios medžiagos.

  Gamintojų naudojamas bambukas yra kruopščiai atrenkamas ir pjaunamas rankomis, augalo kamieną paliekant gyvą. Palyginus su bambuko medienos ruoša naudojant sunkią techniką, rankinis būdas leidžia tausoti laukinę gamtą. Rūpinimasis žydrąja planeta yra svarbus kiekvienam sąmoningam jos gyventojui, todėl gamyboje naudojamų medžiagų pasirinkimas – tai dar vienas žingsnis link gamtos išsaugojimo.

  ESTA difuzorius apjungia savyje daugybę dalykų: natūralų bambuko grožį, aukšto lygio meistriškumą, stilingą dizainą, moderniausią ultragarso technologiją, aromaterapiją. Visa tai leis jums sukurti ypatingą gyvenamosios erdvės atmosferą, nuraminti protą ir pamaloninti sielą.

  Šio nuostabaus produkto gamintojas: madebyzen™, džiaugiamės galėdami būti šio išskirtinio prekės ženklo atstovais Lietuvoje. 

  Pristatymas per 1-3 d.d 

  Šiam garintuvui naudojamas paprastas vanduo iš čiaupo, į kurį galima įlašinti eterinio aliejaus. Ultragarso technologijos dėka, pakvėpintas vanduo, nenaudojant kaitinimo, išskaidomas į smulkiausias mikrodaleles ir tolygiai pasklinda ore.

  ESTA yra draugiškas aplinkai – drėkintuve įtaisytos nedaug energijos suvartojančios šviesos diodų lemputės skleidžia švelnią ir raminančią šviesą. Galite pasirinkti vieną iš dviejų šviesos intensyvumo nuostatų. Be to, apšvietimo funkciją galite išjungti, taigi garintuvas puikiai tinka naudoti ir naktį.

  ESTA difuzoriuje taip pat galima įjungti veikimo su pertrūkiais režimą – tuomet kvapas valdomas automatiškai įjungiant ir išjungiant rūką kas 30 sekundžių. Šis režimas puikiai tinka naudojant stipresnius kvapus ar eterinius aliejus arba jeigu norima, kad kvapas būtų skleidžiamas ilgiau.

  Rekomenduojame kaskart prieš naudojimą pakeisti vandenį ir eterinį aliejų įlašinti iš naujo.

  • Gaminio matmenys: 91 mm (skersmuo) x 157 mm
  • Įtampa: 24 V NS
  • Galia: 12 W
  • Vandens talpa: 100 ml
  • Veikimo laikas: 4 h, automatiškai išsijungia pasibaigus vandeniui.   


  Reguliuojamas šviesos režimas, todėl ESTA difuzorius yra puikus pasirinkimas holistinės terapijos specialistams, kurie jį gali naudoti procedūrų metu, arba jogos mokytojams, norintiems pagerinti atmosferą savo užsiėmimuose. Jis taip pat puikiai tinka naudoti kaip naktinį šviestuvą.

  Difuzorius turi režimo nustatymą, kuris automatiškai kontroliuoja kvapą, įjungdamas ir išjungdamas dulksną kas 30 sekundžių, todėl idealiai tinka naudoti su stipresniais kvapais ar aliejais, o jūsų saugumui difuzorius automatiškai išsijungs, kai vandens lygis nukris žemiau tam tikro lygio. 

  Atvėsusį garintuvą valykite šluoste ir, jei reikia, naudokite dėmių valiklį. 

  • korpusas: bambukas
  • dangtelis: plastikas