Evakuacijos kėde "LG EVACU PLUS"

 • Evakuacijos kėde "LG EVACU PLUS"

  Kodas: lgevacuplusANTANO
  Pristatymas per 5-7 d.d.
 • Prekės Aprašymas ir Specifikacijos

  LG EVACU PLUS

  LG EVACU PLUS yra kompaktiška evakuacijos transporto kėdė su aliuminio rėmu. Ji daugiausia naudojama vyresnio amžiaus žmonių, neįgaliųjų ar sužeistųjų pervežimui laiptais, taip pat ankštose erdvėse. Modelis turi gidus (vikšrus), kuriais juda laiptais žemyn su didžiausia 160 kg apkrova. Svarbu, kad šią įrangą gali valdyti tik vienas asmuo - pacientą šioje kėdėje laiptais gali pervežti vienas žmogus.

  LG EVACU PLUS labai lengva sulankstyti ir ji užima mažai vietos tiek namuose, ligoninėje, tiek, pavyzdžiui, greitosios pagalbos automobilyje. Medžiaga, iš kurios pagaminta ši evakuacijos kėdė, yra atspari ugniai. Standartiškai kėdė yra aprūpinta saugos diržais ir galvos atrama, stabilizuojančia paciento galvą.

  Produktas turi 4 ratus, kurie leidžia lengvai manevruoti ant lygių paviršių, ypač kai pacientas sėdi kėdėje. Du priekiniai ratai yra pasukami, kas dar labiau palengvina manevravimą nepakeliant įrangos. Priekyje ir gale yra dvi sulankstomos rankenos, leidžiančios greitai manevruoti laiptais. Svarbus įrangos elementas yra saugos diržai, kurie gali būti pritvirtinti kryžmai, sukuriant savotišką liemenę, apsaugančią krūtinę.

  LG EVACU PLUS yra sulankstoma evakuacijos kėdė, skirta naudoti namų ūkiuose, ligoninėse, bendruomenėse ir lauko vietose vyresniems nei 18 metų naudotojams. Ją galima naudoti tik tiesiuose laiptuose ir lygiose laiptų aikštelėse, kuriose yra pakankamai manevravimo vietos. Šio tipo evakuacijos kėdė gali būti naudojama kasdien, jei visi saugos ir funkciniai elementai yra geros būklės. LG EVACU PLUS skirta vežti tik vieną asmenį aukštyn ir žemyn pastato laiptais ir evakuacijai nepaprastųjų situacijų metu.

  Negalima naudoti, jei laiptų nuolydis viršija 39°, arba jei keleivis nesėdi tiesioje padėtyje ir nėra tinkamai pritvirtintas saugos diržu. 

  Specifikacija

  Matmenys išskleidus (I x P x A) 49x126x159 cm
  Matmenys suskleidus (I x P x A) 27x49x110 cm
  Svoris 15 kg
  Maksimali apkrova 160 kg
  Medžiaga Ugniai atspari
  PDF instrukcija
  Page Title

  Radote identišką prekę pigiau?

  Jei TAIP - mes pasiruošę pasiūlyti geriau!

  Susisiekime telefonu arba galite rašyti.

  Neradote jums reikalingos prekės?

  Praneškite mums,

  pasistengsime ją turėti.

   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 arba žiūrėkite instrukciją ČIA