Lauko vaikštynė su 3 ratukais

 • Lauko vaikštynė su 3 ratukais

  Kodas: 02-5041C
  Pristatymas per 3-5 d.d.
 • Sulankstoma ir manevringa, pagaminta iš kokybiškų medžiagų, stabilaus rėmo su įmontuotu metaliniu krepšeliu (didž. apkr. 5 kg) daiktams susidėti bei plastikiniu padėklu (didž. apkr. 5 kg) lauko vaikštynė su 3 ratukais ( didž. apkr. 120 kg) skirta asmenims su sutrikusia pusiausvyra, nusilpusiais raumenimis, jaučiantiems nuovargį ir pan.

   Video instrukcija

  PDF instrukcija

  Ši judėjimo priemonė turi: 3 minkštus (19/5 cm) ratukus, ant stūmimo rankenų įmontuotus eigos ir rimties stabdžius, ergonomiškas, reguliuojamo aukščio rankenas (82 – 94 cm). Priekinis vaikštynės ratukas aplink vertikalią ašį sukasi 360° kampu.

  Judėdami tvirtai remkitės į vaikštynę. Norėdami pristabdyti tolygiai kelkite abi stabdžių rankenėles į viršų. Parkavimo (rimties) stabdžius aktyvuokite tolygiai spausdami abi stabdžių rankenėles į apačią, kol pasigirs spragtelėjimas. Norėdami eiti toliau pakelkite stabdžių fiksavimo rankenėles į vidurinę padėtį.
   


  Maksimali apkrova: 120kg
  Maksimali padėklo apkrova: 5kg
  Maksimali krepšio apkrova: 5kg
  Svoris be padėklo ir krepšio: 6,9kg
  Svoris su padėklu ir krepšiu:  7,8kg
  Bendras aukštis: 82-94cm
  Bendras plotis: 57cm
  Bendras ilgis: 72cm
  Ratukų dydis: 19/5cm

  Kiekviena lauko vaikštynė su 3 ratukais gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Dėvintis ratukams rekomenduojama reguliariai tikrinti vaikštynės stabdžius, valyti ją drėgnu skudurėliu nenaudojant agresyvių priemonių ir tirpiklių.
   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   

   

  Page Title

   

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA