Lauko vaikštynė su 4 ratukais GIGAS

 • Lauko vaikštynė su 4 ratukais GIGAS

  Kodas: 01-3530
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 • Elegantiška, patrauklaus dizaino, saugi ir lengva, aliumininė lauko vaikštynė su 4 ratukais GIGAS ( maks. apkr. 150 kg) skirta asmenims su sutrikusia pusiausvyra, nusilpusiais raumenimis, jaučiantiems nuovargį ir pan. Ši judėjimo priemonė turi: 4 (20/3,5 cm) ratukus, sėdynę, diržą nugarai atremti, medžiaginį krepšį.
   

  PDF instrukcija

  Vaikštynės rankenos – ergonomiškos, paminkštintos, reguliuojamo aukščio, todėl ji tinkama įvairaus ūgio naudotojui. Norėdami nustatyti vaikštynės aukštį prieikite prie vaikštynės iš galinės jos pusės ir laikykite rankas tiesiai. Nustatykite vaikštynės aukštį taip, kad stūmimo rankena būtų ties riešu.
  Ant stūmimo rankenos sumontuoti eigos ir rimties (parkavimo) stabdžiai.

  Judėdami tvirtai remkitės į vaikštynę. Norėdami pristabdyti tolygiai kelkite abi stabdžių rankenėles į viršų. Norėdami atsisėsti stabdžių rankenėles spauskite į apačią, kol pasigirs spragtelėjimas, ir vaikštynė sustos. Norėdami eiti toliau pakelkite stabdžių rankenėles į vidurinę padėtį. Norėdami kilstelėti vaikštynę, naudokitės tam skirtu pedalu – paspaudus jį šiek tiek pasikelia priekiniai ratukai. Vaikštynė patogiai, vertikaliai suglaudžiama, todėl lengvai gabenama.
   

  Maksimali apkrova: 150kg
  Svoris: 8.3kg
  Bendras aukštis: 83-95cm
  Bendras plotis: 62cm
  Bendras ilgis: 69cm
  Plotis tarp rankų atramų: 48cm
  Ratukų skersmuo: 190/30mm   

  Kiekviena lauko vaikštynė gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Dėvintis ratukams rekomenduojama reguliariai tikrinti vaikštynės stabdžius, valyti ją drėgnu skudurėliu nenaudojant agresyvių priemonių ir tirpiklių.
   

   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos