Lauko vaikštynė su 4 ratukais MEGO

 • Lauko vaikštynė su 4 ratukais MEGO

  Kodas: 01-3540
  Pristatymas per 3-5 d.d.
 • Elegantiška, patrauklaus dizaino, saugi, lengva, aliumininė ir ypač patogi lauko vaikštynė su 4 ratukais MEGO
  ( didž. apkr. 135 kg) skirta asmenims su sutrikusia pusiausvyra, nusilpusiais raumenimis, jaučiantiems nuovargį ir pan. Ši judėjimo priemonė turi: 4 (30/4,5 cm) pripučiamus ratukus, sėdynę, diržą nugarai atremti, medžiaginį krepšį, specialių laikiklį lazdelei.
   

  PDF instrukcija

   

  Vaikštynės rankenos – ergonomiškos, paminkštintos, reguliuojamo aukščio (82 – 99 cm), todėl ji tinkama įvairaus ūgio naudotojui. Norėdami nustatyti vaikštynės aukštį prieikite prie vaikštynės iš galinės jos pusės ir laikykite rankas tiesiai. Nustatykite vaikštynės aukštį taip, kad stūmimo rankena būtų ties riešu. Ant stūmimo rankenos sumontuoti eigos ir rimties (parkavimo) stabdžiai.

  Judėdami tvirtai remkitės į vaikštynę. Norėdami pristabdyti tolygiai kelkite abi stabdžių rankenėles į viršų. Norėdami atsisėsti stabdžių rankenėles spauskite į apačią, kol pasigirs spragtelėjimas, ir vaikštynė sustos. Norėdami eiti toliau pakelkite stabdžių rankenėles į vidurinę padėtį. Norėdami kilstelėti vaikštynę, naudokitės tam skirtu pedalu – paspaudus jį šiek tiek pasikelia priekiniai ratukai. Vaikštynė patogiai, vertikaliai suglaudžiama, todėl lengvai gabenama.
   
  Maksimali apkrova: 135kg
  Svoris: 9.5kg
  Bendras aukštis: 82-98cm
  Bendras plotis: 64cm
  Bendras ilgis: 71cm
  Plotis tarp rankų atramų: 17cm
  Ratukų skersmuo: 100mm
  Sėdynės aukštis: 63cm
  Plotis tarp rankų atramų: 42cm
  Ratukų skersmuo: 300/45mm  

   

   

  Kiekviena lauko vaikštynė su 4 ratukais MEGO gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Dėvintis ratukams rekomenduojama reguliariai tikrinti vaikštynės stabdžius, valyti ją drėgnu skudurėliu nenaudojant agresyvių priemonių ir tirpiklių.


   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos