Lazdelė su LED prožektoriumi

 • Lazdelė su LED prožektoriumi

  Kodas: 05-YFLED
  Kaina 20 
  25  Sutaupykite
  Į krepšelį 
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 •  

  Tvirta ir saugi, aukštos kokybės aliumininė lazdelė su LED prožektoriumi skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų. 

  Naudojimo instrukcija

   

  Lazdelės rankena plastikinė, su patogiai išformuota rankena. Į komplektaciją įeina: dirželis ir LED prožektorius, kuris užtikrins Jūsų saugumą ir puikų matomumą net ir tamsiu paros metu. Prožektorius maitinamas dvejomis AA tipo baterijomis, kurias paprasta pakeisti atsukus mygtuką rankenoje. Lazdelės aukštis yra reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai.

  Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais, eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele. 

  Maksimali apkrova, kg 100
  Svoris, kg 0.3
  Bendras aukštis: 74-95
  Aukščio reguliavimo padėtys 10
   

  Kiekviena aliumininė lazdelė su LED prožektoriumi gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.  

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA