Lengvo lydinio neįgaliojo vežimėlis LIGHTMAN START PLUS

 • Lengvo lydinio neįgaliojo vežimėlis LIGHTMAN START PLUS

  Kodas: 04-035-3/39
  Kaina 459 
  Į krepšelį 
  Pristatymas per 3-5 d.d.

 • Universalus, patikimos konstrukcijos lengvo lydinio neįgaliojo vežimėlis LIGHTMAN START PLUS skirtas aktyviems naudotojams iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Vežimėlis tinkamas naudojimui tiek patalpoje, tiek lauke, savarankiškai judėti, sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Prireikus, vežimėlį gali varyti palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo. Šis modelis turi būgninius stabdžius, leidžiančius lydinčiam asmeniui stabdyti stumiamą vežimėlį, bei gamykloje sumontuotą apsaugą nuo apsivertimo, užtikrintai sumažinančią tokios galimybės riziką, ypač, kai važiuojama įkalne ar nelygiu keliu. 

  DYDŽIŲ LENTELĖ NUOTRAUKOSE BEI INSTRUKCIJOJE PDF 

   

  Naudojimo instrukcija PDF

  Apvaliame lipduke ant porankio įrašytas skaičius (pvz. 45) nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 45 cm. Šios judėjimo priemonės rėmas – iš tvirto aliuminio, kitos dalys – iš plastiko, apmušalas – nailoninis. Vežimėlis lengvai suskleidžiamas, išardomas be įrankių, pritaikytas gabenimui. Vežimėlio sėdynė ir atlošas paminkštinti, sėdynės aukštis (kaip ir svorio centras) yra reguliuojami pagal naudotojo poreikius bei įgūdžius. Porankiai (aukštis – 23 cm) atlenkiami nuspaudžiant plastikinius laikiklius, taip užtikrinant patogų persėdimą iš vežimėlio ant kito paviršiaus iš šono. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio pakojai su nuimamu blauzdų palaikymo dirželiu – patogiam persėdimui iš priekinės vežimėlio pusės. Greitos fiksacijos galiniai ratai iš minkštos medžiagos – monolitiniai (nepripučiami), nuimami vienu mygtuko paspaudimu. Priekinių ratų dydis – 17,5x4,5 cm, galinių ratų – 61x35 cm. Rimties stabdžiai – iš abiejų vežimėlio pusių. Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio.
   

  39cm/42cm/45cm/48cm/51cm

  Maksimali apkrova: 125kg
  Svoris: 18.4kg
  Bendras aukštis: 97-102cm
  Bendras plotis: 59/62/65/68/71cm
  Bendras ilgis: 115cm
  Sėdynės aukštis: 47-52cm
  Sėdynės plotis: 39/42/45/48/51cm
  Sėdynės gylis: 41cm
  Nugaros atramos aukštis: 44cm
   

  Kiekvienas lengvo lydinio neįgaliojo vežimėlis LIGHTMAN START PLUS gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.
  Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos. Vežimėlis yra pristatomas kartoninėje dėžėje, jau paruoštas naudojimui.   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos