• Medicininis elektrinis vežimėlis AGILIA – tobulas stiliaus ir patogumo derinys ir nuostabi aktyvaus dalyvavimo visuomeniniame gyvenime galimybė! Skirtas žmonėms, kurių fizinė būklė leidžia juo savarankiškai naudotis ir valdyti. Dėl trumpos ratų bazės vežimėliu galima lengvai manevruoti net mažiausioje erdvėje – tiek lauke, tiek patalpoje. Galiniai varomieji ratai ir elektromagnetiniai stabdžiai užtikrina saugų ir patogų važiavimą. Ši judėjimo priemonė, be abejonės, naudotojui leis jaustis laimingam ir laisvam.
   

  Vežimėlis yra ypač funkcionalus, paprastai valdomas ir lengvai prižiūrimas. Jis turi patogią, reguliuojamo aukščio galvos atramą, reguliuojamą nugaros atlošo kampą (90°~102°). Šešiakampiu atsuktuvu, sėdynės kojele lengvai keičiamas sėdynės aukštis. Yra reguliuojamo aukščio ir kampo porankiai, tarp kurių atstumas taip pat keičiamas. Reguliuojamas ir kojų atramos kampas (8°~22°). Vežimėlio komplektacijoje yra stilingas važiuoklės gaubtas, priekiniai ratukai ir galiniai varomieji ratai (su apvirsti neleidžiančiais ratukais), išorinis krovimo lizdas. Priemonės sureguliavimą turėtų atlikti tiekėjas (padėjėjas) vežimėlio naudotojui jame sėdint ir vežimėlį įjungus (aukštis reguliuojamas, kai vežimėlyje nėra sėdima).

  Vežimėlio įjungimas ir išjungimas, greitis, kryptis ir stabdymas valdomas su atrakinama ir užrakinama modernia vairalazde. Jos valdiklį galima tvirtinti tiek dešinėje, tiek kairėje vežimėlio pusėje (įrankiai nereikalingi). Su šiuo valdikliu galima didinti ir mažinti judėjimo greitį, ekrane stebėti akumuliatoriaus įkrovimo lygį ir didžiausią greitį.

  Vežimėlis maitinamas 2x50 Ah sandariais švino rūgšties akumuliatoriais, kuriems nereikia papildomos priežiūros. Jie yra po vežimėlio sėdyne. Norint akumuliatorius lengviau įdėti ir išimti, galima naudotis lipnios tekstilinės juostos arba plastiko rankenomis.

  Maksimali apkrova: 136kg
  Svoris: 74.5kg
  Bendras aukštis: 102cm
  Bendras plotis: 56cm
  Bendras ilgis: 97cm
  Ratukų skersmuo: 150 / 250mm
  Maks. Greitis: 7 -- 8 km/h
  Kelionės nuotolis: 14 -- 16km
  Baterijos 2 x 32 Ah   

  Kiekvienas elektrinis vežimėlis AGILIA gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys.

  Dėmesio! Šio Kid-Man™ produkto įsigijimui asmeniui nuo 18 metų yra taikoma Lietuvos Respublikos Valstybės kompensacija. Tai reiškia, kad mūsų klientui, pateikusiam reikiamus dokumentus, vieną kartą per 6 metus gali būti kompensuojama 90 proc. faktinių įsigijimo išlaidų, bet ne daugiau kaip 5000 eurų. Tuo atveju, jei nustatyta labai ryški tetraplegija (tetraparezė) dėl raumenų atrofijos ar distrofijos, išsėtinės sklerozės, reumatoidinio artrito ar kitų ligų bei traumų pasekmės, neprotezuojamos abiejų blauzdų ir šlaunų bigės, esant abiejų rankų funkcijos pakenkimui.   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos