• Neįgaliojo vežimėlis STEELMAN START

  Kodas: 04-020-2/36
  Kaina 245 
  Į krepšelį 
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 • Skirtas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Vežimėlis pritaikytas naudojimui tiek patalpoje, tiek lauke, savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Prireikus vežimėlį gali varyti palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo.

  DYDŽIŲ LENTELĖ NUOTRAUKOSE BEI INSTRUKCIJOJE PDF 

  Naudojimo instrukcija PDF

  Instrukcijos vaizdo įrašas

   

  Apvaliame lipduke ant porankio įrašytas skaičius (pvz. 48) nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 48 cm. Šios judėjimo priemonės konstrukcija metalinė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas, jį patogu gabenti. Suglausto vežimėlio plotis – tik 26 cm, atlošo aukštis – 46 cm, sėdynės gylis – 41 cm. Vežimėlio sėdynė ir atlošas – paminkštinti. Porankiai atlenkiami ir nuimami naudojant fiksatorius, atstumas tarp porankių ir sėdynės – 22 cm. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio pakojai su nuimamu blauzdų palaikymo dirželiu. Greitos fiksacijos galiniai ratai – pneumatiniai (pripučiami), varymo lankai ir ratlankiai – aliumininiai. Priekinių ratų dydis – 20x5 cm, galinių ratų – 61 cm. Rimties stabdžiai – iš abiejų vežimėlio pusių. Į vežimėlio komplektaciją įeina: pompa, atšvaitai, reguliavimo raktas, naudojimo ir priežiūros instrukcija lietuvių kalba.

  Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio. Vežimėlis parduodamas pilnai surinktas – tereikia įstatyti pakojus. Prieš naudojimą visuomet įsitikinkite, kad pakojai tvirtai laikosi.

  Kiekvienas neįgaliojo vežimėlis STEELMAN START gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.
  Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos.

  36cm/38cm/41cm/43cm/46cm/48cm

  Maksimali apkrova: 120kg
  Svoris: 17.6-18.6kg
  Bendras aukštis: 90.5cm
  Bendras plotis: 56/58/61/63/66/68cm
  Bendras ilgis: 105cm
  Sėdynės aukštis: 50cm
  Sėdynės plotis: 36/38/41/43/46/48cm
  Sėdynės gylis: 41cm
   

    

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   

   

  Page Title

   

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA