NERIMĄ SKLAIDANTIS aromaterapinis eterinių aliejų mišinys 5ml

 • NERIMĄ SKLAIDANTIS aromaterapinis eterinių aliejų mišinys 5ml

  Kodas: EAM_NERIM_5

  Eterinių aliejų mišinys, skirtas nerimui, nervingumui mažinti, raminti, atpalaiduoti, vakaro relaksacijoms po įtemptos dienos ir miego kokybei gerinti. 

 • „Nerimą sklaidantis“ – eterinių aliejų mišinys, skirtas nerimui, nervingumui mažinti, raminti, atpalaiduoti, vakaro relaksacijoms po įtemptos dienos ir miego kokybei gerinti. Mišiniui parinkome linalolio gausius ir nervus atpalaiduojančius eterinius aliejus: kalendrų sėklų, tikrųjų levandų, bergamočių, pačiulių.

  Natūralūs augalų eteriniai aliejai ne tik maloniai kvepia. Jie atneša mums Gamtos molekulių ten kur jų labai trūksta ir, priešingai nei sintetiniai kvapai, padeda sukurti antistresinę raminančią biologiškai palankią aplinką. Tai labai svarbu miestiečiams, gyvenantiems ir dirbantiems sintetinėje betoninėje aplinkoje, ir jautresnei besiformuojančiai vaikų psichikai. 

  Pristatymas per 1-3 d.d 

  • 100 % natūralių ingredientų
  • Be ftalatų, pesticidų ir kitų teršalų - netrikdo endokrininės sistemos
  • Atsipalaidavimui.


  Kokiais atvejais verta išbandyti šį mišinį:

  Esant kasdieniam nerimavimui dėl darbinių ir buitinių rūpesčių;
  Patiriant nervingumą, atsiradusį dėl pervargimo, persidirbimo;
  Kai nervinė įtampa lėtinė, užsitęsusi, per jautriai reaguojate į kasdienes situacijas;
  Prieš svarbius įvykius, kuomet kamuoja laukimo nerimas;
  Užklupus ūmiam susinervinimui, kai sunku nusiraminti;
  Kai nepavyksta užmigti, nes galvoje mintys vis „verda“;
  Miego kokybei gerinti;
  Atpalaiduojantiems vakaro ritualams po dienos darbų ar įspūdžių, kaip „emocijų higienos“ priemonę.
  Mišinyje „pirmuoju smuiku groja“ tikrųjų levandų ir kalendrų sėklų eteriniai aliejai, kuriuose gausu atpalaiduojančio, nerimą mažinančio komponento linalolio (kalendrų sėklų eteriniame aliejuje jo net 68 %!). Tikrųjų levandų eterinis aliejus bene daugiausiai ištyrinėtas dėl nerimą mažinančio, nervų sistemą raminančio ir miegą gerinančio poveikio. Jis padeda nuraminti baimes, įsiaudrinusias emocijas ir mintis. Kalendrų sėklų eterinis aliejus taip pat atpalaiduoja, mažina nervingumą, gerina miego kokybę, bet be šių savybių tai geras neurotonikas, galintis grąžinti jėgas nerviškai išsekus, ir labai tinka tiems, kurių virškinimo sistema „streikuoja“ dėl nervinės kilmės priežasčių.

  Mišinys papildytas citrusais ir gėlėmis kvepiančiu bergamočių eteriniu aliejumi, kuris dėl savo gražios cheminių komponentų puokštės (gausus limoneno, linalolio, linalyl acetato ir kt.) gali būti puiki pagalba mažinant nerimą, frustraciją, užspaustas emocijas; jis atpalaiduoja ir gerina nuotaiką.

  Pačiulių eterinis aliejus tvirtai užbaigia sinergiją: veikia įžeminančiai, stabilizuoja, harmonizuoja. Idealus pervargusiems, persidirbusiems, tiems, kurie dėl visko nerimauja arba dėl išsekimo nebenori prisilietimų – tai relaksuojantis afrodiziakas.

  Natūralūs augalų eteriniai aliejai ne tik maloniai kvepia. Jie atneša mums Gamtos molekulių ten kur jų labai trūksta ir, priešingai nei sintetiniai kvapai, padeda sukurti antistresinę raminančią biologiškai palankią aplinką. Tai labai svarbu miestiečiams, gyvenantiems ir dirbantiems sintetinėje betoninėje aplinkoje, ir jautresnei besiformuojančiai vaikų psichikai. 


  • Garinkite namuose. Jei neturite garintuvo, panaudokite kūrybiškai: užlašinkite ant drėgnos servetėlės ir padėkite ant radiatoriaus, įlašinkite kelis lašus į vandenį ir praplaukite namus, užlašinkite ant vilnos gabalėlio ir padėkite ant stalo, kt.;
  • Įkvėpkite iš buteliuko, nuo servetėlės ar iš uostuko;
  • Naudokite asmeniškai sau: lašas ant šaliko ar skarelės, prieš miegą ant pagalvės;
  • Praskiedus su augaliniu aliejumi, galima teptis ant odos. Pvz., į 30 ml migdolų aliejų įlašinkite 15 lašų mišinio ir gautą aliejų naudokite kaip „emocijas atpalaiduojančius kvepalus“, savimasažui, viso kūno ar pėdų masažui.
  • Aromaterapinis NERIMĄ SKLAIDANTIS mišinys saugus naudoti kvėpinimuisi ant odos praskiestas iki 2,1 % (dėl galimo UV spindulių poveikio). 


  100 % gryni eteriniai aliejai:

  • Levandų tikrųjų (Lavandula angustifolia)
  • Bergamočių (Citrus × aurantium ssp. bergamia)
  • Kalendrų sėklų (Coriandrum sativum)
  • Pačiulių (Pogostemon cablin (Blanco) Benth) 

  Mišinys tinkamas ir suaugusiems, ir vaikams. Jei naudosite ant odos, skieskite su baziniu augaliniu aliejumi, saugiausios koncentracijos bus 1 - 3 % (pasinaudokite mūsų koncentracijos skaičiuokle). Nenaudokite prie akių, ant gleivinių. Dėl sudėtyje esančių bergamočių nesitepkite net ir skiestu mišiniu 12 val. prieš einant į saulę arba pasiteptas vietas pridenkite. Mišinys tinkamas šunų, žirgų aromaterapijai, bet nerekomenduojamas katėms (jei namuose turite kačių, galite garinti, bet palikite katei kitą erdvę išeiti, nenaudokite ant paties augintinio).

  Šis produktas nėra registruotas kaip vaistas

  Šis produktas nėra registruotas kaip biocidas   

  • buteliukas: stiklas
  • dangtelis - lašintuvas: plastikas
  • etiketė: plastikas