Paaukštinimas tualeto sėdynei su dangčiu

 • Paaukštinimas tualeto sėdynei su dangčiu

  Kodas: 02-7060L4
  Kaina 40 
  50  Sutaupykite 10 
  Į krepšelį 

  Paaukštinimas tualeto sėdynei su dangčiu 

 • Paaukštinimas tualeto sėdynei su dangčiu tinkamas daugeliui standartinių matmenų klozetų. Sėdimoji dalis patogiai išformuota su plačia išpjova priekinėje ir galinėje dalyse. Paaukštinimas tvirtai fiksuojamas specialiais laikikliais, esančiais šonuose, nenaudojant specialių įrankių.

  Šis paaukštinimas parduodamas beveik paruoštas naudojimui. Prieš tvirtindami jį patikrinkite, ar naudojamas klozetas nėra pažeistas, pakelkite jo dangtį. Tada apverskite paaukštinimą ir įstatykite „L“ formos laikiklius kartu su varžto formos rankenėlėmis. Sukite rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę, kol laikiklis atsidurs savo vietoje. Tą patį pakartokite su kitoje sėdynės pusėje esančiu laikikliu. Tvirtai neveržkite. Uždėkite paaukštinimą ant klozeto ir sutvirtinkite fiksavimo rankenėlėmis iš abiejų pusių. Prieš kiekvieną naudojimą įsitikinkite, kad tualeto paaukštinimas tinkamai pritvirtintas prie klozeto. Sėdant ar stojantis, nesiremkite į jį, nesėdėkite ant dangčio.

  Kiekvienas paaukštinimas tualeto sėdynei su dangčiu gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Rekomenduojama reguliariai valyti buitinės paskirties neagresyviais valikliais ir šiltu vandeniu, nuvalius – nusausinti.

  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui! 

  Maksimali apkrova, kg 225
  Svoris, kg 1.3
  Bendras aukštis, cm 10-15
  Bendras plotis, cm 38
  Bendras ilgis, cm 41
  Sėdynės plotis, cm 36
  Sėdynės gylis, cm 40
  Išpjovas plotis x gylis, cm 26 x 21 

  PDF instrukcija

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontasDaugiau informacijos

  PRISTATYMAS 3-5 d.d  

  Page Title

   

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA