PAJŪRIO KOPOS natūralus aromatinis mišinys 5ml

 • PAJŪRIO KOPOS natūralus aromatinis mišinys 5ml

  Kodas: EAM_KOPOS_5

  Basomis kojomis žengiate saulės įkaitintu svilinančiu takeliu per palvę. 

 • Basomis kojomis žengiate saulės įkaitintu svilinančiu takeliu per palvę. Jūros dar nematote, bet ji jau apglėbia Jus savo didingu buvimu, girdite bangų mūšą, ir jaučiate... vasara! Viskas aplink žydi – klesti gyvybė. Akimirką sustojate ir įkvepiate.

  Jus apgaubia šiltas saulėje įkaitusio smėlio ir medinių takelių aromatas, kurį sulig kiekvienu žingsniu arčiau jūros vis labiau užgožia kontrastingas vėjo atnešamas druskingų bangų, žuvų, dumblių kvapas – mitais ir legendomis apipinto Lietuvos pajūrio ramybė.

  Sugrįžus į kopas jūros dvelkimą papildo žydinčios gubojos – saldus, pilnas medaus ir šilumos vasaros aromatas. Žiedais pasidabinusios erškėtrožės ir pelėžirniai savo saldžiu nektaru traukia bites. Žydinčių kopų aromatas tiesiog svaigina. Vasara pajūryje kvepia rožėmis ir medumi, nuo kurio svaigsta galva, lyg suptumeisi lietuviškame gėlių darželyje pas močiutę kaime.

  „Pajūrio kopos“ yra dvilypės: kol žengiate pirmuosius žingsnius ir nekantraujate pamatyti jūrą, jus pasitinka visa kvapų gama – ir jūros kvapas, ir žydinčios palvės pievos. O kopose užliūliuoja augalijos, smėlio ir medaus kvapai. Šis aromatinis mišinys leis nusikelti į akimirką prie jūros.

  Šį mišinį kūrėme su Mila Monk – miško maudynių gide. Siekėme, kad kiekvienas galėtų parsinešti pajūrį į namus ir dar kartą nusikelti į kaitra ir saldumu pulsuojančią vasarą prie jūros. Kvapo bendrakūrėja ir parfumerė Ina sako: „Šis kvapas yra labiau konceptualus nei malonus ar subalansuotas, drastiškai krypstantis į žydėjimo saldumą. Kiekvienas, kas buvo prie jūros, pažįsta tą jausmą ir aromatą, todėl mišinyje mažiau, nei galima tikėtis, yra jūros vėjo ar gaivos, bet daugiau saldaus pajūrio kopų vasaros nektaro.“  

  Pristatymas per 3-5 d.d 

  • 100 % natūralių ingredientų
  • Be ftalatų, pesticidų ir kitų teršalų - netrikdo endokrininės sistemos. 
  • Kvėpinkite patalpos orą, garindami garintuvuose
  • Užlašinkite ant vilnos/ kankorėžio/ medžio gabalėlio/ molinio difuzoriaus ir padėkit šalimais
  • Užlašinkit ant servetėlės ir padėkit ant šilto radiatoriaus – nuo šilumos kvapnios molekulės dar geriau sklis  

  Kompozicija iš erškėtrožių, jūros dumblių, tuopų, ajerų, našlaičių ir kt. natūralių ekstraktų ir eterinių aliejų 

  Saugoti nuo vaikų ir patekimo į akis. Laikyti sandariai uždarytą tamsioje vėsioje vietoje.

  Neskirtas tepti ant odos. 

  • Butelis: stiklas arba PET
  • Dozatorius plastikas
  • Etiketė: plastikas 
   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA