• Pakabinamas vonios suoliukas

  Kodas: FIJI316

  Lengvai valomas ir dezinfekuojamas, pakabinamas vonios suoliukas 

 • Lengvai valomas ir dezinfekuojamas, pakabinamas vonios suoliukas su patogiu atlošu skirtas prausimuisi palengvinti, kai sutrikusios žmogaus apatinės kūno dalies funkcijos, taip pat norint paaukštinti vonios sėdimąją vietą. Ji sudaro maždaug 50 procentų vonios gylio. Tokiu būdu galima lengviau ir patogiau nuprausti visą kūną, kai dar gebama stabiliai sėdėti. Išpjova sėdimosios dalies priekyje užtikrina tinkamą tarpvietės higieną.

  Suoliukas pagamintas iš aliuminio ir tvirto, neslidaus plastiko su skylutėmis vandeniui nubėgti, įleidžiamas į vonią ir kabinamas ant vonios kraštų. Tinkamas asmenims iki 130 kg svorio, įvairaus pločio standartinėms vonios, nes atramos – reguliuojamo pločio.

  Surinkimas. Uždėkite sėdėjimo plokštumą ant rėmo. Lengvu paspaudimu užfiksuokite sėdimąją dalį rėme, įsitikinkite, kad sėdimoji dalis tvirtai laikosi. Reguliuodami kėdutės plotį atlaisvinkite apatinėje kėdutės pusėje esančius varžtus ir patraukite (sustumkite) kėdutės rėmo rankenėles tolygiai į kairę ir dešinę. Užfiksuokite atlaisvintus varžtus.

  Kiekvienas pakabinamas vonios staliukas gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Staliuką rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti. Nuvalę sėdynę, ją nusausinkite.

  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui! 


  Maksimali apkrova, kg 130
  Svoris, kg 3.5
  Bendras aukštis, cm 45
  Bendras plotis, cm 70-85
  Bendras ilgis, cm 49
  Sėdynės plotis, cm 40.5
  Sėdynės gylis, cm 40 

  Video instrukcija

  PDF instrukcija

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontasDaugiau informacijos

  PRISTATYMAS 3-5 d.d  

  Page Title

   

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA