Perkėlimo neštuvai

 • Perkėlimo neštuvai

  Kodas: SKU#171102502080329361
  Kaina 130 
  Į krepšelį 

  Perkėlimo neštuvai skirti gulinčių pacientų perkėlimui 

 • Perkėlimo neštuvai skirti gulinčių pacientų perkėlimui nuo vieno paviršiaus ant kito, pavyzdžiui, nuo lovos ant gabenimo vežimėlio ar nuo vienos lovos ant kitos lovos. Saugų ligonio perkėlimą užtikrina tvirtos rankenos, kurių yra po dvi iš abiejų pusių. Neštuvai pagaminti iš tvirto ir atsparaus vandeniui nailono su lankstaus plastiko intarpu viduje.

  Norint saugiai pakelti (perkelti) pacientą reikia ne mažiau kaip 2 asmenų! Įsitikinkite, kad keliamo žmogaus svoris yra ne didesnis nei didžiausia leistina neštuvų apkrova! Atsižvelkite į keliamo asmens ūgį – pasirinkite tinkamo dydžio neštuvus. Taip pat, prieš keliant įvertinkite savo galimybes atlikti kėlimo veiksmą saugiai. Jei reikia, pakvieskite daugiau žmonių. Kelkite sinchroniškai – rekomenduojama išlaikyti horizontalią neštuvų padėtį naudojimo metu.

  Kiekvieni perkėlimo neštuvai gamykloje patikrinami, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Rekomenduojama saugoti juos nuo dulkių apklojant arba periodiškai valant. Užvalkalą galima skalbti 40° temperatūroje, tačiau nelyginti.   

  Maksimali apkrova, kg 150-180
  Svoris, kg 1.2
  Bendras plotis, cm 53
  Bendras ilgis, cm 110 -150

  PDF instrukcija

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontasDaugiau informacijos

  PRISTATYMAS 3-5 d.d