• Pervežimo vežimėlis LIGHTMAN TRAVEL

  Kodas: 04-018-2/38
  Kaina 265 
  Į krepšelį 
  Pristatymas per 3-5 d.d.
 • Tvirtos ir patikimos konstrukcijos pervežimo vežimėlis LIGHTMAN TRAVEL skirtas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Vežimėlis neturi varymo lankų, todėl nėra tinkamas savarankiškam naudojimui – tiek patalpoje, tiek lauke vežimėlį gali varyti tik palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo.
   

  DYDŽIŲ LENTELĖ NUOTRAUKOSE BEI INSTRUKCIJOJE PDF 

  Naudojimo instrukcija PDF

  Apvaliame lipduke ant porankio bei ant metalinės kryžmės, esančios po vežimėlio sėdyne, įrašytas skaičius (pvz. 46) nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 46 cm. Vežimėlio atlošas ir sėdynė – nailoniniai, paminkštinti, nuimami, skalbiami skalbimo mašinoje. Atlošo aukštis – 45 cm, sėdynės gylis – 41 cm. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio ( 34 – 45 cm) pakojai su nuimamu kulnų palaikymo dirželiu. Priekiniai ratai – iš minkštos medžiagos, monolitiniai (nepripučiami), 19x5 cm, galiniai – pripučiami, 31 cm. Siekdami užtikrinti saugumą periodiškai tikrinkite oro slėgį galinėse padangose. Komplektacijoje – 4 cm pasėstas, pompa, reguliavimo įrankių rinkinys, naudojimo instrukcija lietuvių kalba.

  Šios judėjimo priemonės konstrukcija aliumininė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas, jį patogu gabenti. Suglausto vežimėlio plotis – tik 32 cm. Norėdami išskleisti vežimėlį, spauskite sėdynės skersinius į apačią tol, kol sėdynė visiškai išsities. Norėdami suskleisti vežimėlį, pirmiausia, nuimkite arba pakelkite pakojus. Paėmę sėdynę už kraštų kelkite į viršų tol, kol vežimėlis pilnai susiskleis. Norėdami įlipti ar išlipti iš vežimėlio visada pasukite pakojus į šonus ar pakelkite juos į viršų.

  Vežimėlio porankiai (aukštis su pasėstu – 21,5 cm) yra pakeliami. Rekomenduojame juos pakelti sėdantis į/iš vežimėlio iš šono. Važinėjant porankiai turi būti fiksuoti.

  Vežimėlyje sumontuota dviguba stabdžių sistema – palydovo ir naudotojo. Ant stūmimo rankenų sumontuoti palydovui skirti stabdžiai gali sulėtinti vežimėlio greitį (ypač leidžiantis nuokalne) arba visiškai užblokuoti galinius ratus. Norėdami sulėtinti vežimėlį abiejomis rankomis vienu metu pakelkite stabdžių rankenėles į viršų. Norėdami užfiksuoti galinius ratus, kai stabdžių rankenėlės viršutinėje padėtyje, nulenkite žemyn laikiklius, esančius žemiau stabdžių rankenėlių. Vežimėlio naudotojo stabdžiai sumontuoti iš abiejų vežimėlio pusių virš galinių ratų, įjungiami ar išjungiami naudojantis specialia rankenėle. Norėdami įjungti stovėjimo stabdį stumkite rankenėlę nuo savęs, norėdami jį išjungti ir judėti rankenėlę patraukite į save. Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio.

  Vežimėlis parduodamas pilnai surinktas – tereikia įstatyti pakojus. Prieš naudojimą visuomet įsitikinkite, kad pakojai tvirtai laikosi. Išpakavę vežimėlį, išsaugokite jam skirtą dėžę.
   

  38/41/43/46/48/51cm

  Maksimali apkrova: 120kg
  Svoris: 13.4kg
  Bendras aukštis: 93cm
  Bendras plotis: 56/59/61/64/66/69cm
  Bendras ilgis: 105cm
  Sėdynės aukštis: 52cm
  Sėdynės plotis: 38/41/43/46/48/51cm 
  Sėdynės gylis: 41cm
  Ratukų skersmuo: 190 / 310 mm

  Kiekvienas pervežimo vežimėlis LIGHTMAN TRAVEL gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti. Vežimėlis turi būti reguliariai tikrinamas, taip garantuojant naudotojo saugumą ir patogumą.

  Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos.

   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos