• Pervežimo vežimėlis STEELMAN TRAVEL

  Kodas: 04-008B-3/38
  Kaina 215 
  Į krepšelį 
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 • Skirtas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Vežimėlis pritaikytas naudojimui tiek patalpoje, tiek lauke, savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Prireikus vežimėlį gali varyti palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo.

  DYDŽIŲ LENTELĖ NUOTRAUKOSE BEI INSTRUKCIJOJE PDF 

   

  Naudojimo instrukcija PDF

  Apvaliame lipduke ant porankio įrašytas skaičius (pvz. 48) nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 48 cm. Vežimėlio atlošas ir sėdynė – paminkštinti. Atlošo aukštis – 41 cm, sėdynės gylis – 42 cm. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio pakojai su nuimamu kulnų palaikymo dirželiu. Galiniai ratai – monolitiniai (nepripučiami). Priekinių ratų dydis – 20x5 cm, galinių – 30 cm.

  Šios judėjimo priemonės konstrukcija metalinė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas, jį patogu gabenti. Norėdami suskleisti vežimėlį nuimkite arba pakelkite pakojus. Norėdami įlipti ar išlipti iš vežimėlio, visada pasukite pakojus į šonus ar pakelkite juos į viršų. Pakojų ilgis turi būti nustatytas taip, kad kojos per kelius būtų sulenktos 90° kampu (stačiu kampu). Jei pakojai yra netinkamame aukštyje, pakinta sėdinčiojo svorio centras, sutrikdoma pusiausvyra, gali atsirasti stuburo deformacijų, pragulų.

  Vežimėlio porankiai yra nuimami. Rekomenduojame juos nuimti sėdantis į/iš vežimėlio iš šono. Važinėjant porankiai turi būti fiksuoti.

  Vežimėlio stovėjimo stabdžiai sumontuoti iš abiejų vežimėlio pusių virš galinių ratų, įjungiami ar išjungiami naudojantis specialia rankenėle. Norėdami įjungti
  stovėjimo stabdį stumkite rankenėlę nuo savęs, norėdami jį išjungti ir judėti rankenėlę patraukite į save. Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio.

  Vežimėlis parduodamas pilnai surinktas – tereikia įstatyti pakojus. Prieš naudojimą visuomet įsitikinkite, kad pakojai tvirtai laikosi.

  38/41/43/46/48cm

  Maksimali apkrova: 120kg
  Svoris: 16-17kg
  Bendras aukštis: 90cm
  Bendras plotis:  58/60/62/64/68cm
  Bendras ilgis: 105cm
  Sėdynės aukštis: 50cm
  Sėdynės plotis: 38/41/43/46/48cm 

  Kiekvienas pervežimo vežimėlis STEELMAN TRAVEL gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti. 

  Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos. 

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   

   

   

   

     Page Title

   

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA