Rutulinių eukaliptų eterinis aliejus 10ml

 • Rutulinių eukaliptų eterinis aliejus 10ml

  Kodas: EA_EUKRUT_10

  Eukaliptų eterinis aliejus - virusų priešas. 

 • Eukaliptų eterinis aliejus - virusų priešas. Eukaliptų lašus griebiam uostyti peršalimų sezono metu, kai užgula ar pradeda varvėti nosys. Eukaliptų eterinius aliejus naudinga uostyti ar garinti patalpose atsiradus nosies ir sinusų užgulimui, kosuliui. Kadangi eukaliptų aliejai ir jų pagrindinis komponentas - eukaliptolis (1,8 - cineolis) - pasižymi antivirusinėmis ir antibakterinėmis savybėmis, jis gali padėti pagerinti kambarių, biurų, kabinetų, klasių, palatų oro kokybę, taip pat didelio žmonių susibūrimo vietose, ar kai aplink yra sergančių žmonių.

  Tai puiki natūrali priemonė kvėpinti, gryninti ir taurinti namų, visuomeninių patalpų, darbo vietos orą, sergančiojo kambarį. Galima paskleisti difuzoriais ore, įlašinti į grindų plovimo tirpalą.

  Natūralūs augalų eteriniai aliejai ne tik maloniai kvepia. Jie atneša mums Gamtos molekulių ten kur jų labai trūksta ir, priešingai nei sintetiniai kvapai, padeda sukurti antistresinę raminančią biologiškai palankią aplinką. Tai labai svarbu miestiečiams, gyvenantiems ir dirbantiems sintetinėje betoninėje aplinkoje, ir jautresnei besiformuojančiai vaikų psichikai.

  Dėmesio: šie eteiniai aliejai nėra registruoti kaip biocidai. Šie eteriniai aliejai nėra registruoti kaip vaistai. 

  Pristatymas per 3-5 d.d 

  • Puiki aromaterapinė kokybė - patikrintas Kvapų namų laboratorijoje, įskaitant DC-MS
  • Iš ekologiškų sertifikuotų žaliavų
  • Be ftalatų, pesticidų ir kitų teršalų - netrikdo endokrininės sistemos
  • Orui valyti ir gaivinti
  • Pirties procedūroms
  • Tinka vaikams peršalimų sezonu.

  Pasirinkite eukaliptų aliejų pagal poreikį, tarp jų yra ir tradicinio terapinio kvapo, ir citrinomis kvepiančių:

  Ispanijoje augančių RUTULINIŲ eukaliptų eterinis aliejus, iš ekologiškos sertifikuotos žaliavos, nerektifikuotas "brut" – tikriems eukaliptų gerbėjams! Jeigu norisi įkvėpti kuo daugiau eukaliptolio su alfapinenu, pajusti tonizuojančią ir nosį bei kvėpavimo takus atlaisvinančią bangą, rutuliniai eukaliptai bus geriausias pasirinkimas. Tai stipraus charakteringo eukaliptų kvapo eterinis aliejus. Be to, tai tvaresnis pasirinkimas, nes aliejus europietiškas, kuriam atgabenti iki Lietuvos išmetama mažiau ŠESD. Šiame nerektifikuotame aliejuje eukaliptolio yra apie 50%. Dėmesio: buteliuke gali būti nuosėdų. Galima naudoti aplink vaikus ir vaikams nuo 3 metų.

  SPINDULINIŲ eukaliptų aliejaus kvapas yra švelnesnis, su lengva citrusine limoneno gaidele, todėl labiau tinka ir patinka vaikams. Žinoma, tinka ir suaugusiesiems, todėl gali būti universalus eukaliptų eterinis aliejus visai šeimai. Eukaliptolio yra apie 70%, bet jį "prigesina" limonenas. Galima naudoti aplink vaikus ir vaikams nuo 3 metų.

  Eukaliptų STAIGERIANA eterinis aliejus yra tiek naujas ir retas, kad jam dar net nėra botaninio lietuviško pavadinimo. Anglų kalba ši eukaliptų rūšis vadinama Lemon-scented Ironbark, kvepiantis šviežiomis citrinžolėmis ir citrinomis – eukalipto savybės ir gaivus citrinakvapis derinys iš vieno buteliuko! Vienas populiariausių eterinių aliejų Kvapų namuose, kuris pasirenkamas tų, kas tarp eukaliptų eterinių ieško kažko naujo, kam norisi eukaliptų jėgos, tačiau kitokio, negu tradicinio eukaliptiško kvapo. Galima naudoti aplink vaikus ir vaikams 1 metų.

  EUKALIPTŲ GIRAITĖ – mūsų sukurtas. eukaliptų ir spygliuočių ea mišinys ieškantiems estetinių pojūčių, kuriantis miško, SPA atmosferą namuose. Lengvas, gaivus ir kvapnus aromatas nukelia į kvepiantį saulėtą mišką, kupiną aromatinių molekulių. Eukaliptas ir spygliuočiai yra neprilygstami oro grynintojai ir švarintojai, teigiamai veikiantys žmogaus organizmą, nuotaiką, kvėpavimą. Galima naudoti aplink vaikus ir vaikams nuo 3 metų.

  Šis produktas nėra registruotas kaip vaistas. Šis produktas nėra registruotas biocidas.

  Natūralūs augalų eteriniai aliejai ne tik maloniai kvepia. Jie atneša mums Gamtos molekulių ten kur jų labai trūksta ir, priešingai nei sintetiniai kvapai, padeda sukurti antistresinę raminančią biologiškai palankią aplinką. Tai labai svarbu miestiečiams, gyvenantiems ir dirbantiems sintetinėje betoninėje aplinkoje, ir jautresnei besiformuojančiai vaikų psichikai.  


  Galima naudoti aplink vaikus ir vaikams nuo 3 metų.

  Oro valymuii ir kvėpinimui. Eukaliptų eterinį aliejų naudokite difuzoriuose, drėkintuvuose, aromatinėse lempose, o jei neturite – tai tiesiog lašinkite ant popierinės servetėlės, kankorėžių ir padėti keliose vietose bute ant šiltų radiatorių. Eukaliptas ypač gerai tinka oro valymui kambariuose, vyresnių vaikų kambariuose, voniose, ligonių palatose, bendrose patalpose. Galima įlašinti į vandenį plaunant grindis ir pan.

  Apsaugai nuo mikrobų, pvz. einant į žmonių susibūrimo vietas, – keletą lašų užlašinti ant rūbų krūtinės, šaliko, įkvėpti iš uostuko ar buteliuko.

  Kvapiosios vonios. Pagulėti šilto (ne karšto!) vandens vonioje su keletu lašų eukaliptų aliejaus (jautresniems žmonėms eukaliptų vonia nerekomenduojama prieš miegą, nes eukaliptai aromaterapeutų priskiriami prie tonizuojančių augalų). Dėmesio: eteriniai aliejai vandenyje netirpsta, todėl pirmiausia 5-10 eterinio aliejaus lašų įmaišomi į stiklinę riebaus pieno, grietinėlės arba į pusę stiklinės druskos, ir tik tada įmaišomi į vandenį. Vos pajutus pirmus peršalimo simptomus, rimčiau nesusirgti padeda trumpa - 10min - kojų vonelė, ruošiama tokiu pačiu principu.
  Inhaliacijoms. Tai greitas ir veiksmingas būdas "atkimšti" užgultą nosį - pasilenkus virš garuojančio indo kelias minutes pakvėpuoti į karštą vandenį įlašintais 3–5 lašais aliejaus.
  Masažas. Įlašinti po 3–5 lašus eukaliptų aliejaus į bet kokį bazinį/masažinį aliejų ir pamasažuoti nugarą, krūtinę, kojas, pėdas, rankas. Vaikams labai patinka toks pėdų masažas.

  Pastaba: jeigu eukaliptų eterinio aliejaus buteliuke, pvz. rutulinių eukaliptų, matosi drumstumas, nevertėtų jaudintis, tai normalus nerektifikuotų autentiškų aliejų reiškinys – kristalizuojasi kai kurie junginiai, tokie kaip palustrolis, ledolis, ar tokioje kompozicijoje esantis eukaliptolis, kokybei ir efektyvumui įtakos tai neturi. Prieš naudojimą tiesiog suplakite, papurtykite buteliuką.    


  Iš ekologiškų sertifikuotų žaliavų 

  • Eukaliptolis (1,8 cineolis) vaikams gali sukelti kvėpavimo ir CNS sutrikimų.
  • Dėl didelės eukaliptolio (1,8 cineolio) koncentracijos nenaudoti gryno aplink vaikus ir vaikams iki 3 metų.
  • Nenaudoti gryno arti veido vaikams iki 10 metų.
  • Rutulinių eukaliptų aliejuje gali pasitaikyti nuosėdų - aliejus yra "brut" kategorijos, nerektifikuotas.
  • Nenaudoti ant odos gryno, gali dirginti; skieskite su augaliniu aliejumi; maksimali koncentracija naudoti ant odos – 20% (R. Tisserand, R. Young „Essential Oil Safety“); pasinaudokite mūsų koncentracijų skaičiuokle ;
  • Saugoti akis; jei eterinio aliejaus pateko į akis, plaukite jas vandeniu 10 minučių;
  • Poveikis nėščiosioms ir laktacijos periodu yra nežinomas; nesant būtinybei, eterinių aliejų reiktų vengti pirmus 3 nėštumo mėnesius.
  • Nepaisant aukštos fito - , aromaterapinės šio aliejaus kokybės, aromaterapeutų bendruomenė negali rekomenduoti vartojimo į vidų gydymo tikslais, tačiau toks naudojimas galimas, jei paskyrė gydytojas fito/ aromaterapeutas;
  • Nenaudoti katėms, paukščiams, žuvytėms, graužikams, ropliams (namuose garinkite nedideliais kiekiais ar naudokite sau asmeniškai); šunims, žirgams nenaudokite prie snukio, lytinių organų, skieskite;
  • Kvapų namai įspėja, kad šis eterinis aliejus nėra kaip registruotas vaistas;
  • Kvapų namai įspėja, kad šis eterinis aliejus nėra kaip registruotas biocidas;
  • Laikyti sandariai uždarytą, tamsioje vėsioje vietoje;
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 
  • Butelis: stiklas arba PET
  • Dozatorius plastikas
  • Etiketė: plastikas 
   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA