Šlamučių italinių eterinis aliejus 5ml

 • Šlamučių italinių eterinis aliejus 5ml

  Kodas: EA_SLAM_SK_5

  Italinių šlamučių eterinis aliejus pasižymi išskirtiniu kvapu 

 • Italinių šlamučių eterinis aliejus pasižymi išskirtiniu kvapu – jis kvepia džiovintais obuoliais, sausa žole, prieskoniais, džiovintais vaisiais, mediena ir net kiek gėlėmis. Tai vienas vertingiausių aromaterapinių eterinių aliejų, kurį mes rekomenduojame turėti. Taip pat tai įdomus parfumerinis ingredientas, kurį pasirenka originalių sąskambių ieškantys kūrėjai.

  Kvapų namų italinių šlamučių eterinis aliejus – be galo retas ir vertingas produktas, nes šie šlamučiai ne tik ekologiški, bet ir užaugę biodinamiškai, t.y. naudojant tik pačios žemės ir augalų resursus bei gamtos ritmus. Tai ypatingi šlamučiai ne tik savo sudėtimi, savybėmis, bet ir santykiu su aplinka, ekosistema.   

  Pristatymas per 3-5 d.d 

  • Iš ekologiškų sertifikuotų žaliavų
  • Sportuojantiems
  • Celiulitui.

  Stebėtinas šlamučio gyvybingumas, jo nemirtingumas atsispindi ir jo eterinio aliejaus savybėse – sumažinti tinimus, padėti greičiau išnykti kraujosruvoms, grąžinti ląstelėms ir audiniams jaunystę ir elastingumą. 
  Sunku pervertinti šlamučių eterinio aliejaus poveikį odai. Tai tikras jaunystės eliksyras... Odos priežiūros priemonėse šlamučiai naudojami dėl odą jauninančių, ląstelių atsikūrimą skatinančių savybių, raminančio poveikio jautriai ir pažeistai odai.  

   


  • Galbūt nerasime veiksmingesnio eterinio odos regeneracijai esant sumušimams ir mėlynėms. Reikia tiesiog tik lašinti gryną ar skiestą šlamučių eterinį ant sumušimo ir lengvai pamasažuoti. Puikiai tinka sportuojantiems ar fizinius darbus dirbantiems žmonėms. Ir žinoma, vaikams...
  • Pridėjus kelis lašus šlamučių eterinio į augalinį aliejų ar tų pačių šlamučių fitolį galima tepti strijas, randus – tiek šviežius, tiek įsisenėjusius, likusius nuo spuogų ar operacijų. Tinka masažuoti lūžio vietą sumaišius keletą lašų šlamučių eterinio su šlamučių fitoliu.
  • Šlamučių eterinis aliejus skatina greičiau užsitraukti odos pažeidimus. Jį galima lašinti tiesiai ant pažeistos vietos dėti ledukų pavidalu, ypač jei pažeidimas šviežias. Sudaro puikią sinergiją su švitrūnų eteriniu aliejumi.
  • Šlamučių eterinis aliejus itin tinka masažams esant reumatui ir artritams. Šlamučių aliejus yra vienas iš tų, kuris puikiai veikia atskiestas arba mišinyje su kitais eteriniais aliejais. Jis gana brangus ir nelengva jo gauti, todėl šita jo savybė yra labai naudinga. Pasigaminkite masažinį mišinį: 95 dalys citrininių korimbijų eterinio aliejaus + 5 dalys italinių šlamučių eterinio. 3 proc. šio eterinių aliejų mišinio pridėti į augalinį aliejų. Puiki masažo priemonė maudžiant sąnariams.
  • Dėl odą jauninančių, regeneruojančių savybių šlamučių eterinis yra puikus ingredientas vystančiai, senstančiai odai anti-aging kosmetikoje.
  • Sėkmingai naudojamas odai prižiūrėti esant žvynelinei.
  • Regeneruojantis šlamučių eterinis aliejus puikiai padeda esant išsiplėtusioms ar silpnoms venoms.

  Vaikams

  Vaikams, linkusiems į traumatizmą, šlamučių eterinis aliejus padeda ne tik nuo nuolatinių gumbų ir mėlynių. Jis išjudina ir tuo pačiu harmonizuoja energijos srautus kūne. Sumažina nevaisingą, momentinį užsispyrimą ir pyktį. Taip pat balansuoja emocijas: mažina kietumą, savęs atmetimą, pavydą, baimę pasirodyti silpnesniu už kitus. Taigi šlamučių eterinio poveikis sumažina ne tik traumų pasekmes, bet ir jų galimybę.

  1 proc. šlamučių ea augaliniame aliejuje puikiai tinka kūdikiams, vaikams, jų vonioms, masažams.

  Keletas sinergijų su italinių šlamučių eteriniu aliejumi: kartu su italinių šlamučių ea galima įmaišyti keletą lašų levandų (nuo sumušimų, mėlynių), didramunių (masažuojant skaudančias vietas), mastikos (nuo lūžimų), kiparisų (nuo tinimų), citrininių korimbijų (nuo raumenų skausmo augant), rožmedžių ir morkų ea (nuo jaunatvinių spuogų), marokinių ramunėlių – bitkrėslių (esant odos niežėjimas, bėrimams).


  Čia paminėtos ne visos šio produkto savybės ir naudojimas. Deja, dėl ES sveikatos teiginių reguliavimo negalime Jūsų išsamiai informuoti, net jei šio produkto nauda yra moksliškai įrodyta.  


  Helichrysum italicum oil *.

  Sudėtis: italinių šlamučių eterinis aliejus *.

  * – Ekologiški ingredientai

  Korsikos šlamučių, kur distiliuojamas ir Kvapų namų eterinis aliejus, sudėtyje daugiausiai yra kvapniųjų esterių - nerilo acetato ir propionato (40% ir daugiau) ir β-dionų (apie 12%), kuriems bazę sudaro esminiai monoterpenai (apie 15 %). Tokia sudėtis - tai didžioji aromaterapijos ir dermatologijos klasika! 

  • nenaudoti ant odos gryno, gali dirginti; skieskite su augaliniu aliejumi arba sviestu; maksimali koncentracija naudojimui ant odos – 3.3% (R. Tisserand, R. Young „Essential Oil Safety“); pasinaudokite mūsų koncentracijų skaičiuokle ;
  • saugoti akis;
  • poveikis nėščiosioms ir laktacijos periodu yra nežinomas; nesant būtinybei, eterinių aliejų reiktų vengti pirmus 3 nėštumo mėnesius ir kūdikiams iki 3 mėn.;
  • nepaisant aukštos fito - , aromaterapinės šio aliejaus kokybės, aromaterapeutų bendruomenė negali rekomenduoti vartojimo į vidų gydymo tikslais, tačiau toks naudojimas galimas, jei paskyrė gydytojas fito/ aromaterapeutas;
  • nenaudoti katėms, paukščiams, žuvytėms, graužikams, ropliams (namuose garinkite nedideliais kiekiais ar naudokite sau asmeniškai); šunims, žirgams nenaudokite pray snukelio, lytinių organų, skieskite;
  • laikyti sandariai uždarytą, tamsioje vėsioje vietoje. 
  • Butelis: stiklas arba PET
  • Dozatorius plastikas
  • Etiketė: plastikas 
   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA