Slaugos lova ALLURA II

 • Slaugos lova ALLURA II

  Kodas: SKU#171343369328476571
  Kaina 1290 
  Į krepšelį 
  Pristatymas per 3-5 d.d.
 • Kokybiška, ypač patogi, ilgaamžė, moderni, stilinga, atitinkanti aukščiausius higienos standartus ir lengvai prižiūrima slaugos lova ALLURA II 100 – teisingas ir praktiškas pasirinkimas, garantuojantis besinaudojančio lova patogumą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę! Puikus kainos ir kokybės santykis! Gulimosios dalies matmenis galima rinktis iš daugelio variantų, todėl ši lova tinkama įvairių fizinių duomenų naudotojui! Dėl plačios gulimosios dalies ir didelės leidžiamos apkrovos ALLURA II serijos lovos taip pat tinka sunkesniems žmonėms! 

   

  Didžiausia lovos ALLURA II 100 apkrova – 250 kg. Ši lova tinka tik suaugusiems pacientams, kurių ūgis yra ne žemesnis kaip 146 cm, o svoris ne mažesnis nei 40 kg. Lovos gulimojo paviršiaus aukštis (36 – 80 cm), nugaros ir šlaunų atramų kampai reguliuojami elektra( naudojant papildomą „Rastomat“ atramą blauzdas galima pakelti rankiniu būdu). Lova valdoma pulteliu, leidžiančiu blokuoti pasirinktas funkcijas. Dėl ilgo laido pultelį patogu naudoti iš bet kurios lovos pusės. Žemiausia lovos padėtis užtikrina naudotojo saugumą ir mažina kritimo traumų galimybę, o lengvai reguliuojamas lovos aukštis leidžia slaugytojams pasirinkti saugiausią poziciją savo nugarai. Patogi sėdėjimo padėtis lovoje palengvina kvėpavimą ir sumažina plaučių aspiracijos riziką valgio metu.

  Lovos rėmas pagamintas iš metalinių, dažytų profilių. Gulimasis paviršius – metalinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui. Lovos galai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Visos medinės lovos dalys – buko spalvos. Visi lovos paviršiai pripažinti saugiais sąlyčiui su oda. Lova turi keturis tvirtus 10 cm skersmens ratukus su individualiais stabdžiais, garantuojančiais stabilią fiksaciją. Galvūgalyje yra specialios kišenės pasikėlimo rankenai įstatyti. Į lovos komplektaciją įeina: nuleidžiami, vientisi mediniai šoniniai turėklai iš abiejų lovos pusių ir pasikėlimo rankena. „Easy click“ sistema – užtikrintas apsauginių turėklų pakėlimas per kelias sekundes!

  Maksimali apkrova: 250kg
  Svoris: 120/133kg
  Bendras aukštis: 30-80cm
  Bendras plotis: 111/131cm
  Bendras ilgis: 224cm
  Gulimoji dalis: 100x200/120x200cm
  Nugaros atramos kampas: ° 0-70˚
  Kojų atramos kampas: ° 0-30˚
  Antitrendelenburgo padėtis: ° 0-14˚
  Ratukų skersmuo: 100mm   


  Kiekviena slaugos lova ALLURA II 100 gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Lova surenkama lengvai, greitai ir be specialių įrankių pagalbos.Galime nemokamai ją surinkti arba apmokyti klientus, kaip tai padaryti savarankiškai.   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos