SLAUGOS LOVA REGIA

 • Kokybiška, saugi, patogi, patrauklaus dizaino, atitinkanti aukščiausius higienos standartus ir lengvai prižiūrima slaugos lova REGIA – teisingas ir praktiškas pasirinkimas, garantuojantis besinaudojančio lova komfortą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę! Puikus kainos ir kokybės santykis!  

  REGIA – žema lova ( reguliuojamas 26 – 80 cm aukštis, gulimosios dalies ilgis – 2 m, plotis – 90 cm). Ši lova tinka tik suaugusiems pacientams, kurių ūgis yra ne žemesnis kaip 146 cm, o svoris ne mažesnis nei 40 kg. Lovos aukštis, nugaros, šlaunų ir blauzdų atramų kampai reguliuojami elektra. Lova valdoma pulteliu, leidžiančiu blokuoti pasirinktas funkcijas ar saugumo sumetimais jį užrakinti. Žemiausia lovos padėtis užtikrina vartotojo saugumą ir mažina kritimo traumų galimybę, o pakelta į 80 cm aukštį lova labai patogi ir ergonomiška slaugant pacientą. Reguliuojant lovos aukštį ji automatiškai sustoja ties 38 cm aukščiu, kadangi tokia padėtis yra patogiausia pacientui, norinčiam atsikelti ar atsigulti.

  Didžiausia lovos apkrova – 225 kg. Gulimasis paviršius – plieninis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui. Lovos galai pagaminti iš laminuotos medžių drožlių plokštės (galima rinktis iš kelių stilių, formų ir spalvų, medis gali būti aptrauktas medžiaga, kojūgalis – aukštas arba žemas). Visos medinės dalys – buko spalvos. Turi keturis 5 cm skersmens lovos ratukus su centrine stabdymo sistema, garantuojančia stabilią fiksaciją. Lova gali būti komplektuojama su dviejų dalių apsauginėmis, teleskopinėmis iš abiejų lovos pusių panelėmis (TSG), lengvai keliamomis atskirai ar kartu, pagal poreikius (kainuoja papildomai). Visi lovos paviršiai pripažinti saugiais sąlyčiui su oda.  

  Maksimali apkrova: 225kg
  Svoris: 135kg
  Bendras aukštis: 26-80cm
  Aukščio reguliavimo padėtys 26-89
  Bendras plotis: 111cm
  Bendras ilgis: 211cm
  Gulimoji dalis: 90x200
  Nugaros atramos kampas° 0-70˚
  Kojų atramos kampas ° 0-40˚
  Antitrendelenburgo padėtis ° 0-15˚
  Ratukų skersmuo: 50mm
  Lovos prailginimas: 20 cm
   

  Kiekviena slaugos lova REGIA gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Lova parduodama nesurinkta, tačiau tai atlikti nėra sudėtinga.
  Mūsų atstovai gali nemokamai ją surinkti arba apmokyti klientus, kaip tai padaryti savarankiškai.
     

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos