Slaugos lova WESTFALIA KLASSIK

 • Slaugos lova WESTFALIA KLASSIK

  Kodas: WESTFALIAKLAS
  Pristatymas per 3-5 d.d.
 • Kokybiška, patikima, ilgaamžė, moderni, stilinga, atitinkanti aukščiausius higienos standartus ir lengvai prižiūrima slaugos lova WESTFALIA KLASSIK – teisingas ir praktiškas pasirinkimas, garantuojantis besinaudojančio lova patogumą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę! Puikus kainos ir kokybės santykis! Gulimosios dalies matmenis galima rinktis iš daugelio variantų, todėl ši lova tinkama įvairių fizinių duomenų naudotojui!
   

   

  Didžiausia lovos WESTFALIA KLASSIK apkrova – 200 kg. Ši lova tinka tik suaugusiems pacientams, kurių ūgis yra ne žemesnis kaip 146 cm, o svoris ne mažesnis nei 40 kg. Lovos gulimojo paviršiaus aukštis (36 – 80 cm), nugaros ir šlaunų atramų kampai reguliuojami elektra. Lova valdoma pulteliu, leidžiančiu blokuoti pasirinktas funkcijas. Dėl ilgo laido pultelį patogu naudoti iš bet kurios lovos pusės. Žemiausia lovos padėtis užtikrina naudotojo saugumą ir mažina kritimo traumų galimybę, o lengvai reguliuojamas lovos aukštis leidžia slaugytojams pasirinkti saugiausią poziciją savo nugarai. Patogi sėdėjimo padėtis lovoje palengvina kvėpavimą ir sumažina plaučių aspiracijos riziką valgio metu.

  Lovos rėmas pagamintas iš metalinių, dažytų profilių. Gulimasis paviršius – metalinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui, atlošas – stumdomas. Kėlimo konstrukcija kryžminė. Lovos galai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės (galima rinktis iš kelių stilių ir spalvų). Visos medinės lovos dalys – buko spalvos. Lova turi keturis tvirtus 10 cm skersmens ratukus su centrine stabdymo sistema, garantuojančia stabilią fiksaciją. Galvūgalyje yra specialios kišenės pasikėlimo rankenai įstatyti. Į lovos komplektaciją įeina: nuleidžiami mediniai šoniniai turėklai iš abiejų lovos pusių ir pasikėlimo rankena. Visi lovos paviršiai pripažinti saugiais sąlyčiui su oda. 

  Maksimali apkrova: 200kg
  Svoris: 115kg
  Bendras aukštis: 36-80cm
  Aukščio reguliavimo padėtys 36-80
  Bendras plotis: 102cm
  Bendras ilgis: 208cm
  Gulimoji dalis: 90x200cm
  Nugaros atramos kampas,° 0-70˚
  Kojų atramos kampas, ° 0-35˚
  Ratukų skersmuo: 100 mm

  Kiekviena slaugos lova WESTFALIA KLASSIK gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Lova surenkama lengvai, greitai ir be specialių įrankių pagalbos.   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA