• Neįgaliojo vežimėlis STEELMAN EKO

  Kodas: 04-019/46
  Kaina 200 
  229  Sutaupykite 29 
  Į krepšelį 
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 • Universalus, tvirtos ir patikimos konstrukcijos neįgaliojo vežimėlis STEELMAN EKO pritaikytas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Vežimėlį galima naudotì tiek patalpoje. tiek lauke, savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Esant reikalui vežimėlis gali būti varomas palydovo, naudojantis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virs atlošo. 

  Naudojimo instrukcija

  Apvaliame lipduke ant porankio įrašytas skaičius (pvz. 46) nurodo, kad vežimėlio sédynės plotis yra 46 cm. Šios judėjimo priemonės konstrukcija metalinė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas ir patogus transportavimui. Suglausto vežimélio plotis - tik 26 cm, atlošo aukštis - 40,5 cm, sėdynės gylis - 41 cm. Vežimėlio sédynė ir atlošas - paminkštinti. Rankų atramos fiksuotos prie rémo, atstumas tarp porankių ir sėdynės - 22 cm. Reguliuojamo aukščio pakojai su nuimamu blauzdų palaikymo dirželiu. Galiniai ratai - nepripučiami, varymo lankai ir ratlankiai - aliumininiai. Priekinių ratų dydis - 20x2.5 cm, galinių ratų - 61 cm. Rimties stabdžiai - iš abiejų vežimėlio pusių. Vežimėlio komplektacijoje yra naudojimo ir priežiūros instrukcija lietuviu kalba. Stovėjimo stabdis privalo bûti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio. 

  Maksimali apkrova: 120kg
  Svoris:18kg
  Bendras plotis: 65cm
  Bendras ilgis: 105cm
  Sėdynės aukštis: 50cm
  Sėdynės plotis: 46cm
  Sėdynės gylis: 41cm  

     

  Vežimėlis parduodamas pilnai surinktas - tereikia įstatyti pakojus Prieš naudojimą visuomet įsitikinkite, kad pakojai tvirtai laikosi. Kiekvienas vežimėlis STEELMAN EKO gamykloje patikrinamas todėl vartotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje. periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti, Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos. Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas jūsų saugumui!  

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   

   

  Page Title

   

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA