Translator Earbuds WT2 Edge

 • Translator Earbuds WT2 Edge

  Kodas: 0627

   WT2 Edge ausinės sukurtos tik vertimui. Ausinėse yra papildoma programa, kuri palaiko vertimą į 40 kalbų ir 93 kirčius, apimančius didžiąją pasaulio dalį.

 • Produkto Aprašymas

  Timekettle WT2 Edge World 1-osios dvikryptės balso kalbos vertėjo ausinės. Populiariausios dirbtinio intelekto ausinės su išmaniuoju triukšmo mažinimu ir dvikrypčiais.
  Kaip išties naujoviškos pasaulyje dvikrypčio sinchroninio vertimo ausinės, WT2 Edge/W3 Real-Time balso vertėjas užtikrina tiesioginį abipusį vertimą natūraliems pokalbiams.

  Dviejų krypčių sinchroninis vertimas: WT2 Edge / W3 Real-Time vertėjo įrenginys siūlo tikrą dvipusį sinchroninį vertimą naudojant „Wi-Fi“ arba korinį tinklą. Naudodami Timekettle WT2 Edge / W3 Real-Time kalbos vertėją galite kalbėti be sustojimo, o vertimas kitam asmeniui bus paleistas vos per 0,5 sekundės, o tai labai pagerina komunikacijos efektyvumą – taip, kaip ir turėjo būti pokalbiai. Daugiau jokių nepatogių pauzių, tik greiti ir tikslūs vertimai, kad galėtumėte pasinerti į pokalbio meną
  Didelis tikslumas ir išmanusis triukšmo mažinimas: WT2 Edge / W3 Real-Time kalbos vertėjo įrenginį maitina keli pasaulyje pirmaujantys vertimo varikliai (DeepL, Google, Microsoft, iFlytek ir kt.) ir Timekettle. WT2 Edge / W3 Real-Time vertėjo ausinės naudoja šiuos variklius ir sujungia juos, kad pateiktų tikrai pasaulinės klasės visapusišką vertimo patirtį. Kad vertimas būtų dar tikslesnis, WT2 Edge / W3 Real-Time ausinės naudoja išmanųjį triukšmo mažinimo funkciją, kad išfiltruotų blaškantį foninį triukšmą, užtikrinant, kad pranešimas būtų kokybiškas.
   

  Lengvas prisijungimas naudojant 4 režimus: WT2 Edge / W3 Real-Time momentinio vertėjo prijungimas tapo daug lengvesnis. Simuliacinis režimas: bendrinkite vieną vertimo ausinę su savo partneriu ir abu jūsų žodžiai bus paversti abipuse komunikacija. Lietimo režimas: palieskite jėgos jutiklį, kad suaktyvintumėte balso priėmimą, palieskite dar kartą, kad išverstumėte. Garsiakalbio režimas: 1 ausinė + 1 APP. Tik vienam asmeniui reikia nešioti vertėją realiuoju laiku. Grupinis pokalbis: palaiko 40 žmonių, kalbančių daugiausia 40 kalbų toje pačioje pokalbių grupėje nuotoliniu būdu.

  Ergonomiškas lengvas dizainas ir itin ilgai veikiantis akumuliatorius: „Edge“ balso vertėjai yra 46 % lengvesni nei paskutinės kartos wt2 plus vertėjo ausinės ir 33 % mažesnės. Ergonomiško dizaino dėka galima valandų valandas sėdėti prigludusi prie ausų. WT2 Edge / W3 Real-Time kišeninis vertėjas palaiko tris valandas nenutrūkstamo vertimo vienu įkrovimu. Ir visas 12 valandų su nešiojamu įkrovimo dėklu, o tai reiškia, kad vienu įkrovimu turėsite pakankamai baterijos visai savaitei darbo ar trumpos kelionės į užsienį.

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA