• tualeto-dušo kėdė AKVA

  Kodas: 01-5209A

  Ypač manevringa, aliumininė tualeto-dušo kėdė AKVA 

 • Ypač manevringa, aliumininė tualeto-dušo kėdė AKVA skirtas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Šis universalus vežimėlis, pagal poreikį, gali būti naudojamas pervežimui patalpose, taip pat kaip tualeto ar dušo kėdė. Vežimėlį varyti gali tik palydovas, naudodamasis stūmimo rankena, sumontuota virš atlošo. Visos vežimėlio gamybos medžiagos yra atsparios korozijai, todėl jis puikiai tinkamas naudojimui dušo patalpose.

  Vežimėlio sėdynės plotis – 43 cm, gylis – 42 cm. Jis turi patogius, atlenkiamus porankius. Rekomenduojame juos pakelti sėdantis į vežimėlį ar iš jo (iš šono). Važinėjant porankiai turi būti nuleisti. Vežimėlio pakojai yra pakeliami ir pakišami po sėdyne. Pakelti pakojai neužsifiksuoja, todėl saugokite, kad gabenant jie nenukristų.

  Vežimėlio ratukų dydis – 12,5 cm, juose sumontuoti stabdžiai. Jie privalo būti įjungti sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo. Į vežimėlio komplektaciją įeina uždengiamas naktipuodis, įstatomas ant specialių laikiklių iš vežimėlio galo.

  Kiekvienas tualeto-dušo kėdė AKVA gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.

  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui!  

  PDF instrukcija

  Maksimali apkrova, kg 120
  Svoris, kg 13
  Bendras aukštis, cm 93
  Bendras plotis, cm 55
  Bendras ilgis, cm 85
  Sėdynės aukštis, cm 53
  Sėdynės plotis, cm 44
  Plotis tarp rankų atramų, cm 44
  Sėdynės gylis, cm 42 

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontasDaugiau informacijos

  PRISTATYMAS 3-5 d.d