• Vaikščiojimo lazda

  Kodas: 02_4/Sachmatine
  Kaina 24 
  27  Sutaupykite
  Į krepšelį 
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
  Spalva
  Šachmatinė
 • Tvirta, ypač saugi ir stabili, aukštos kokybės lazdelė skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų ir norintiems jaustis visiškai užtikrintai.


   

  Maksimali apkrova - 100kg
  Svoris - 0.4kg
  Bendras aukštis - 71-94 cm 

  Lazdelė pagaminta iš aliuminio su patogia, klevo medžio rankena, neslystančiais guminiais antgaliais.

  Lazdelės aukštis reguliuojamas 2,5 cm intervalais, vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai. Su tuo pačiu mygtuku keičiama ir lazdelės rankenos padėtis, todėl lazdelę galima laikyti tiek dešinėje, tiek kairėje rankoje.

  Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais, eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele.
   

  Lazdelės yra 4 skirtingų spalvų kombinacijų: škotiškos, gėlių, šachmatų lentos, juoda. Norėdami išsirinkti parašykite spalva prie užsakymo arba pasirinkite skiltį "apie mus" ir ten žinutės formoje įrašykite norima spalva ir užsakymo numerį. Neišsirinkus lazdelė bus išsiūstą atsitiktine tvarka.

   

  Kiekviena lazdelė gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.
   

   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos