Vaikščiojimo lazdelė

 • Vaikščiojimo lazdelė

  Kodas: 02_3
   
  Pristatymas per 1-3 d.d.
  ATSIIMKITE RYTOJ
  (Kanalo g.3 Giraitė, Kauno raj.)
 • Tvirta, ypač saugi ir stabili, aukštos kokybės lazdelė skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų ir norintiems jaustis visiškai užtikrintai.


   

  Maksimali apkrova - 130kg
  Svoris - 0.34kg
  Bendras aukštis - 73-103 cm 

   

  Lazdelė pagaminta iš aliuminio su kontūruota rankena papildomai padengta minkšta neslystančia medžiaga.

  Lazdelės aukštis reguliuojamas 2,5 cm intervalais, vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuomet, kai jos rankena yra ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono. Laikykite lazdelę taip, kad atlenktas rodomasis pirštas liestų lazdelės vertikalų paviršių. Taip apkrova, tenkanti lazdelei, pasiskirstys tolygiai. Su tuo pačiu mygtuku keičiama ir lazdelės rankenos padėtis, todėl lazdelę galima laikyti tiek dešinėje, tiek kairėje rankoje.

  Lazdelę patartina laikyti priešingoje rankoje silpnesnei ar sužeistai kojai. Jei lazdelė naudojama papildomam stabilumui užtikrinti, ją galima laikyti bet kurioje rankoje. Abiem atvejais, eidami lazdelę laikykite šone, remkitės dviem taškais į žemę – viena koja ir lazdele.
   

  Kiekviena lazdelė gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Periodiškai tikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusius guminius antgalius, valykite lazdelę muilinu, šiltu vandeniu.
   

   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos