Vaikštynė su 2 ratukais ir sėdyne

 • Vaikštynė su 2 ratukais ir sėdyne

  Kodas: 01-3511
  Pristatymas per 3-5 d.d.
 • Ši vaikštynė su 2 ratukais ir sėdyne skirta laikinos ar ilgalaikės judamojo-atramos aparato disfunkcijos kompensavimui, pritaikyta kasdieniam judėjimui patalpoje ar lauke naudotojui iki 100 kg svorio. 

   Video instrukcija

   PDF instrukcija

  Rėmas pagamintas iš tvirto metalo, chromuotas, lengvai suglaudžiamas. Du priekiniai 15 cm skersmens ratukai palengvina vaikštynės judėjimą, o dvi pėdelės su guminiais, grindų netepančiais antgaliais suteikia vaikštynei stabilumo. Patogios, ergonomiškai išformuotos rankenos lengvai reguliuojamos pagal naudotojo ūgį. Norėdami pakeisti rankenos aukštį atlaisvinkite tvirtinimo mechanizmus iš abiejų pusių, nustatykite rankenos aukštį norimame aukštyje ir užtvirtinkite. Įsitikinkite, kad abi rankenos yra vienodame aukštyje. Eidami tvirtai remkitės į vaikštynę. Norėdami suskleisti vaikštynę pakelkite sėdynę ir patraukite už skersinio.
   


  Maksimali apkrova: 100kg
  Svoris: 5.7kg
  Bendras aukštis: 74,5-95cm
  Bendras plotis: 52cm
  Bendras ilgis: 62cm
  Sėdynės aukštis: 17cm
  Ratukų skersmuo: 15cm   

  Kiekviena vaikštynė su 2 ratukais ir sėdyne gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vaikštynę valykite drėgnu skudurėliu, nenaudokite agresyvių valymo priemonių ir tirpiklių.

  Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ratukus) nuo įsigijimo dienos.
   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos  

   

   

  Page Title

   

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA