Vaikštynė su staliuku MUVI

 • Vaikštynė su staliuku MUVI

  Kodas: MUVI100
  Pristatymas per 3-5 d.d.
 • Vaikštynė su staliuku MUVI skirta laikinos ar ilgalaikės judamojo-atramos aparato disfunkcijos kompensavimui, naudojama judėjimui patalpoje ją stumiant ir pritaikyta asmeniui iki 130 kg svorio.
   

  PDF instrukcija

  Vaikštynė sudaryta iš plieninės konstrukcijos, stovinčios ant keturių 10 cm skersmens ratukų, lengvai besisukančių 360° aplink savo ašį. Patogus paminkštintas staliukas yra aptrauktas dirbtine, antibakterinėmis savybėmis pasižyminčia oda. Judama dilbiais remiantis į staliuką su puslankio formos išpjova, plaštakomis laikantis už rankenų. Galiniai ratukai turi stabdžius, kuriuos sustojus būtina nuspausti, kad vaikštynė nejudėtų ir būtų saugu.

  Šios judėjimo priemonės aukštis reguliuojamas labai paprastai, todėl ja puikiai gali naudotis paaugliai ar suaugusieji, kurių ūgio diapazonas atitinka atramos staliuko aukščio reguliavimo diapazoną (79–125 cm). Naudotojo patogumui rankenėlėse taip pat yra įmontuotas fiksavimo mechanizmas – paspaudus mygtuką rankenėlė lengvai nustatoma į patogiausią padėtį.
   

  Maksimali apkrova: 130kg
  Svoris: 11.5kg
  Bendras aukštis: 79-125cm
  Bendras plotis: 62cm
  Bendras ilgis: 70cm
  Plotis tarp rankų atramų: 17cm
  Ratukų skersmuo: 100mm   

  Kiekviena vaikštynė su staliuku MUVI gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas ir pilnai surinktas gaminys. Vaikštynę gabenti patariama vertikalioje pozicijoje – pastačius ją ant ratukų ir įjungus stabdžius.

  Judėjimo priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus). 

   

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos