• Vonios suoliukas

  Kodas: 02-6030A

  Stabilus, lengvai valomas ir dezinfekuojamas vonios suoliukas 

 • Stabilus, lengvai valomas ir dezinfekuojamas vonios suoliukas naudojamas lengvesniam įlipimui/išlipimui iš vonios. Viena pusė statoma į vonią, kita pusė remiasi į grindis.

  Jis pagamintas iš tvirto, neslidaus plastiko ir kokybiško aliuminio. Sėdimoji dalis – su skylutėmis vandeniui nubėgti, patogus nugaros atlošas – su išpjova. Yra atrama rankai vienoje pusėje. Tinka asmenims iki 100 kg svorio.

  Sėdynės aukštis keičiamas reguliuojant kojelių ilgį. Kiekvienoje kojelėje yra skylutės aukščiui fiksuoti. Paspauskite fiksavimo mygtuką į vidų, ištraukite teleskopinę kojelę iš išorinio vamzdžio, nustatykite aukštį norimoje padėtyje (fiksavimo mygtukas išorėje). Rūpinkitės savo saugumu – prieš naudodami suoliuką įsitikinkite, ar visos kojelės nustatytos tame pačiame aukštyje, ar tvirtai užsifiksavę.

  Kiekvienas vonios suoliukas gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Suoliuką rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių, nuvalius – nusausinti.

  Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui! 

  Maksimali apkrova, kg 100
  Svoris, kg 4.7
  Sėdynės aukštis, cm 43-53
  Sėdynės plotis, cm 

  Video instrukcija

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontasDaugiau informacijos

  PRISTATYMAS 3-5 d.d  

  Page Title

   

   

   

   
   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 ARBA žiūrėkite instrukcija ČIA