Elektrinis dviratis "Shengmilo MX03"

 • Elektrinis dviratis "Shengmilo MX03"

  Kodas: shengmilomx03
   
  Pristatymas per 4-7 d.d.
 • Prekės Aprašymas ir Specifikacijos

  Shengmilo MX03

  Naujasis „Shengmilo MX03“ yra puikus pasirinkimas ekstremalioms kelionėms, su užtikrintu valdymu ir aukštos kokybės medžiagomis bei komponentais. Jame yra didelės talpos ličio jonų baterija, galingas 500 W Bafang variklis ir integruoti priedai, suteikiantys didesnį patogumą ir efektyvumą. MX03 suteikia puikią pusiausvyrą ir komfortą, su pažangiomis pakabos ir stabdžių sistemomis, šis e-dviratis yra idealus partneris įvairiems nuotykiams.

   

  48V 15AH ilgą atstumą pasiekianti baterija

  MX03 yra aprūpintas 48V 15AH ličio jonų baterija, kurioje yra 18650 didelės talpos elementai. Baterija suteikia iki 70-90 km nuotolį vienu įkrovimu ir gali būti pilnai įkrauta per 5-6 valandas. Be to, baterija yra išimama, todėl ją patogu įkrauti bet kur.

   

   

  Tvirta galinė bagažinė

  MX03 yra su tvirta galine bagažine, kurią galima naudoti įvairiems kroviniams ar žmonėms vežti. Ji yra specialiai sukurta tam, kad užtikrintų saugumą ir stabilumą, nesvarbu, kokia apkrova.

   

  Bafang galingas 500W variklis

  MX03 turi 48V 500W Bafang variklį, kuris užtikrina stiprų našumą ir stabilumą. Su šiuo varikliu galite lengvai įveikti kalvas ir pasiekti didesnį greitį, todėl jūsų važiavimas bus efektyvus ir jaudinantis.

   

   

  Patogi odinė sėdynė

  MX03 turi odinę sėdynę, kuri užtikrina komfortą ir ergonomišką dizainą. Sėdynė yra sukurta specialiai tam, kad sumažintų nuovargį ilguose važiavimuose. Todėl galėsite mėgautis kiekvienu važiavimu be diskomforto.

   

  26x3“ plačios padangos

  MX03 turi 26x3 colių plačias padangas, kurios užtikrina puikų sukibimą ir stabilumą bet kokioje vietovėje. Šios padangos leidžia lengvai įveikti nelygumus ir suteikia papildomą saugumą bei komfortą važiuojant tiek miesto gatvėmis, tiek bekele.

   

   

  Prowheel 25A alkūninis velenas

  MX03 yra aprūpintas Prowheel 25A alkūniniu velenu. Šis aliuminio lydinio alkūninis velenas su CNC pjūviu užtikrina stiprumą, ilgaamžiškumą ir didelį atsparumą. Su šiuo alkūniniu velenu patirsite efektyvų ir sklandų važiavimą kiekvieną kartą.

   

  Shimano 7 greičių perjungiklis

  MX03 turi Shimano 7 greičių perjungiklį, kuris užtikrina sklandų ir patikimą pavarų perjungimą. Su šiuo perjungikliu galite lengvai keisti pavaras ir prisitaikyti prie įvairių važiavimo sąlygų. Shimano perjungiklis užtikrina, kad jūsų važiavimas bus saugus ir malonus.

   

  Stiprus žibintas ir signalas

  MX03 turi stiprų priekinį žibintą ir garsų signalą, kurie pagerina jūsų matomumą ir saugumą. Šie priedai užtikrina, kad jūs būsite matomi kelyje ir galėsite signalizuoti kitiems eismo dalyviams. Su šiais priedais jūsų naktiniai važiavimai bus saugūs ir malonūs.

   

  King-Meter išmanusis LCD ekranas

  MX03 turi pažangų King-Meter išmanųjį ekraną, kuris rodo svarbią informaciją, tokią kaip greitis, baterijos lygis, nuvažiuotas atstumas ir kt. Su šiuo ekranu galite sekti savo važiavimo statistiką ir geriau valdyti savo dviratį. Ekranas yra atsparus vandeniui ir lengvai skaitomas, todėl visada būsite informuoti.

   

  Galinė amortizacija

  MX03 yra aprūpintas galiniu amortizatoriumi, kuris efektyviai sumažina vibracijas ir smūgius, užtikrinant sklandų ir stabilų važiavimą. Su šiuo amortizatoriumi galėsite lengvai įveikti nelygumus ir mėgautis komfortišku važiavimu.

   

  Hidrauliniai diskiniai stabdžiai

  MX03 turi hidraulinius diskinius stabdžius, kurie užtikrina išskirtinę stabdymo galią ir patikimumą. Su šiais stabdžiais galite būti tikri, kad jūsų stabdymas bus greitas ir efektyvus, užtikrinant jūsų saugumą kelyje.

   

   

  Ergonomiškos rankenos

  MX03 turi ergonomiškas rankenas, kurios sumažina rankų nuovargį ir užtikrina patogų važiavimą. Su šiomis rankenomis galėsite mėgautis ilgesniais važiavimais be diskomforto.

   

  Dvigubas amortizatorius

  MX03 turi dvigubą priekinį amortizatorių, kuris užtikrina sklandų ir stabilų važiavimą. Šis amortizatorius efektyviai sugeria smūgius ir vibracijas, todėl jūsų važiavimas bus patogus bet kokioje vietovėje.

  Rėmas Aliuminis
  Rėmo dydis 17
  Variklio galia 48V 500W (PEAK 1000w) Bafang bešepetėlinis variklis
  Baterijos talpa 15 Ah
  Baterijos svoris 4.5 kg
  Įkrovimo laikas 5-6 val.
  Maksimalus greitis 42 km/h
  Pavaros Shimano 7 pavaros
  Ekranas King-meter NOKEE-U atsparus vandeniui
  Padangos 26" x 3" neslystančios plačios padangos
  Priekinė šakė Aliuminio lydinys, dviguba šakė
  Pakabos tipas Hidraulinė pakaba
  Sėdynė Stora ir patogi odinė sėdynė
  Maks. apkrova 180 kg
  Stabdžiai ZOOM diskiniai
  Perjungiklis Shimano TX55/7 greičių perjungiklis
  Garantija 1 metai
  Bendras svoris 35 kg
  Pakuotės dydis 153 x 28 x 80 cm
  Page Title

  Radote identišką prekę pigiau?

  Jei TAIP - mes pasiruošę pasiūlyti geriau!

  Susisiekime telefonu arba galite rašyti.

  Neradote jums reikalingos prekės?

  Praneškite mums,

  pasistengsime ją turėti.

   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 arba žiūrėkite instrukciją ČIA