Elektrinis dviratis "Shengmilo MX05"

 • Elektrinis dviratis "Shengmilo MX05"

  Kodas: shengmilomx05
   
  Pristatymas per 4-7 d.d.
 • Prekės Aprašymas ir Specifikacijos

  Shengmilo MX05

  Norite pagerinti savo važiavimo dviračiu patirtį? Pažvelkite į Shengmilo MX05 elektrinį dviratį! Šis aukštos kokybės e-dviratis sujungia galią, komfortą ir patogumą, kad suteiktų idealų važiavimo malonumą. Su tvirtu aliuminio rėmu, pažangiu LCD ekranu ir integruotomis priekinėmis bei galinėmis šviesomis, šis dviratis turi viską, ko reikia saugiam ir maloniam važiavimui. Be to, jis turi galingą 48V 17.5Ah bateriją, pakabos sistemas ir praktiškus priedus, tokius kaip galinė bagažinė, ergonominė sėdynė ir daugiafunkcės padangos. Tai elektrinis dviratis, kuris keičia žaidimo taisykles. Taigi, ar jūs ieškote transporto į darbą, ar nuotykių bekelėje, Shengmilo MX05 yra jūsų sprendimas.

   

  Galinga ir efektyvi Samsung 48V 17.5Ah baterija

  Shengmilo MX05 yra aprūpintas Samsung 48V 17.5Ah didelės talpos ličio baterija, kuri suteikia išskirtinę galią ir nuvažiuojamą atstumą. Su šia didelės talpos baterija galite keliauti iki 80-90 kilometrų vienu įkrovimu. Ji taip pat yra išimama ir gali būti pilnai įkrauta vos per 6-8 valandas. Be to, dviračio USB prievadas leidžia krauti mobiliuosius įrenginius važiuojant. Tai žymiai padidina dviračio naudingumą ir universalumą.

   

  Ergonomiška sėdynė ilgoms kelionėms

  Shengmilo MX05 turi labai patogią ir ergonomišką sėdynę, kuri suteikia puikią paramą važiuojant ilgus atstumus. Todėl galėsite mėgautis sveiku ir maloniu važiavimu be diskomforto.

   

  Aukštos kokybės Bafang 500W variklis jaudinančiam važiavimui

  MX05 turi Bafang 500W variklį, kuris suteikia įspūdingą galią ir pagreitį, todėl jis puikiai tinka įveikti stačias kalvas ar pasiekti didesnį greitį lygiame kelyje. Šis variklis garsėja savo patikimumu ir ilgaamžiškumu. Su šiuo pažangiu varikliu galite keliauti iki 42 km/h, suteikdami naują lygį savo kelionėms.

   

  Tvirta galinė bagažinė žmonių ar krovinių vežimui

  Shengmilo MX05 galinė bagažinė yra tvirta ir patikima, užtikrinant didesnį komfortą ir patikimumą. Todėl jis lengvai gali vežti žmones ar krovinius, tapdamas puikiu pasirinkimu kasdienėms kelionėms ar nuotykiams savaitgaliais.

   

  Didžiausias sukibimas ir universalumas su 26x3.0 padangos

  Shengmilo MX05 26x3.0 colio plačios padangos suteikia puikų sukibimą ir trauką bet kokioje vietovėje. Šios plačios padangos užtikrina saugų ir sklandų važiavimą nelygiais ar slidžiais paviršiais. Su šiomis padangomis turite galimybę tyrinėti įvairius kelių tipus tiek žiemą tiek vasarą.

   

  Efektyvus ir patvarus galios perdavimas

  Shengmilo MX05 perdavimo sistema naudoja OMC grandinę ir pavarų sistemą, užtikrinančią sklandų ir patikimą galios perdavimo efektyvumą. Jo tvirtas, lengvas dizainas ir didelė atsparumo karščiui galimybė užtikrina ilgaamžiškumą. Su MX05 tvirtais pavarų mechanizmais patirsite sklandų ir efektyvų važiavimą kiekvieną kartą.

   

  Shimano sklandus perjungimas saugiam ir stabiliam važiavimui

  7 greičių Shimano perdavimo sistema užtikrina sklandų perjungimą ir puikų pagreitį. Shimano pavaros yra labai patikimos, leidžiančios lengvai reguliuoti greitį ir įveikti įvairius paviršius. Ar važiuojate į kalną, ar lygiame kelyje, Shengmilo MX05 garantuoja saugų ir stabilų važiavimą.

   

  Stilingas ir saugus apšvietimas naktiniam važiavimui

  Shengmilo MX05 integruoti priekiniai ir galiniai žibintai pagerina jūsų matomumą ir dviračio estetiką. Užtikrindami saugų naktinį važiavimą, šie žibintai padeda jums naršyti tamsiose vietovėse ir išlikti matomiems kitiems eismo dalyviams. Su šiais žibintais jūsų naktiniai važiavimai bus saugūs ir malonūs.

   

  Hidrauliniai diskiniai stabdžiai su pažangia stabdymo technologija

  Shengmilo MX05 yra aprūpintas hidrauliniais diskiniais stabdžiais, kurie suteikia išskirtinę stabdymo galią ir patikimumą. Šie stabdžiai užtikrina saugų važiavimą bet kokiomis sąlygomis, suteikdami jums pasitikėjimo važiuoti greitai. Su MX05 pažangia stabdymo sistema galite visada tikėtis greito ir efektyvaus atsako.

   

  Ergonomiškos rankenos su patogiais valdikliais

  Shengmilo MX05 ergonomiškos rankenos yra sukurtos sumažinti rankų nuovargį, padarant ilgas keliones patogesnes. Patogiai išdėstyti valdikliai leidžia lengvai pasiekti dviračio funkcijas, užtikrinant sklandžią važiavimo patirtį. Su šiomis rankenomis jūsų rankoms bus visada patogu!.

   

  Dvigubas priekinis amortizatorius

  Shengmilo MX05 Amortizatorius yra pagamintas iš lengvų ir patvarių medžiagų, užtikrinančių sklandų ir patogų važiavimą. Šis amortizatorius efektyviai sugeria vibracijas ir smūgius, todėl MX05 tinka įvairiems paviršiams. Ar važiuojate miesto gatvėmis, ar kalnų takais, patirsite sklandų ir stabilų važiavimą.

   

  Mėgaukitės sklandžiu ir patogiu važiavimu su galiniu amortizatoriumi

  Shengmilo MX05 turi galinį amortizatorių, kuris efektyviai sumažina vibracijas ir smūgius, užtikrinant sklandų ir stabilų važiavimą. Ši funkcija užtikrina, kad galėsite įveikti nelygumus nejausdami kiekvieno smūgio ar įtrūkimo kelyje. Su MX05 jūsų kelionės visada bus patogios ir malonios.

   

   

  Būkite informuoti su King-Meter išmaniuoju ekranu

  Shengmilo MX05 turi pažangų King-Meter išmanųjį ekraną. Šis aukščiausios klasės matuoklis rodo svarbią informaciją, tokią kaip greitis, baterijos lygis, nuvažiuotas atstumas ir daugiau. Su šiuo išmaniuoju ekranu galite sekti savo kelionės statistiką ir geriau valdyti savo dviratį. Ekranas lengvai skaitomas, užtikrinant, kad visada būsite informuoti apie savo dviratį.

  Rėmas Aliuminio lydinys
  Rėmo dydis 17
  Variklio galia 48V 500W (PEAK 1000w) BAFANG
  Baterijos talpa Samsung 17.5 Ah
  Baterijos svoris 4.5 kg
  Įkrovimo laikas 6-8 val.
  Maksimalus greitis 42 km/h
  Pavaros Shimano 7 Pavaros
  Ekranas King-meter NOKEE-U Atsparus vandeniui
  Padangos 26" x 3" neslystančios plačios padangos
  Priekinė šakė Dviguba šakė
  Pakabos tipas Hidraulinė
  Sėdynė Odinė komforto sėdynė
  Maks. apkrova 180 kg
  Stabdžiai ZOOM diskiniai
  Perjungiklis Shimano, TX55/7 , 7 greičių perjungiklis
  Bendras svoris 37 kg
  Pakuotės dydis 163 x 28 x 79 cm
  Page Title

  Radote identišką prekę pigiau?

  Jei TAIP - mes pasiruošę pasiūlyti geriau!

  Susisiekime telefonu arba galite rašyti.

  Neradote jums reikalingos prekės?

  Praneškite mums,

  pasistengsime ją turėti.

   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 arba žiūrėkite instrukciją ČIA