Elektrinis dviratis "Shengmilo MX06"

 • Elektrinis dviratis "Shengmilo MX06"

  Kodas: shengmilomx06
   
  Laukiame papildymo ( jei reikalingas tikslus laikas, parašykite )
 • Prekės Aprašymas ir Specifikacijos

  Shengmilo MX06

  Aukščiausios kokybės dizainas ir išskirtinis veikimas - tai Shengmilo MX06 elektrinis dviratis. Patirkite geriausią elektrinio dviračio važiavimą su galingu 1000W Bafang varikliu, kuris užtikrina neprilygstamą galią ir stabilumą. Šis dviratis yra aprūpintas aukštos kokybės komponentais ir patogiais priedais, tokiu kaip aliuminio rėmas, pažangūs šviesos diodai, trijų darbo režimų pasirinkimo sistema ir dvigubi aliejiniai spyruokliniai amortizatoriai. MX06 yra puikus pasirinkimas ieškantiems tiek kasdienio transporto, tiek bekelės nuotykių.

  Didelio našumo variklis

  Shengmilo MX06 aprūpintas galingu 1000W Bafang varikliu, kuris suteikia įspūdingą galią ir greitį. Su šiuo varikliu galite lengvai įveikti stačias kalvas ir pasiekti didesnį greitį lygumose. MX06 užtikrina puikų našumą ir patikimumą bet kokiomis sąlygomis.

   

   

  SAMSUNG 48V 17.5Ah didelės talpos baterija

  Shengmilo MX06 turi 48V 17.5Ah Samsung ličio jonų bateriją, kuri užtikrina ilgą nuvažiuojamą atstumą ir ilgaamžiškumą. Ši baterija suteikia galimybę nuvažiuoti iki 90 km vienu įkrovimu. Be to, baterija yra lengvai išimama ir gali būti pilnai įkrauta per 6-8 valandas.

   

  Elegantiški žibintai

  MX06 yra aprūpintas aukštos kokybės šviesos diodais, kurie užtikrina puikų matomumą ir saugumą naktį. Šie žibintai ne tik pagerina jūsų matomumą, bet ir suteikia dviračiui modernią ir elegantišką išvaizdą.

   

   

  3 darbo režimai

  Shengmilo MX06 siūlo tris darbo režimus, kurie padeda pritaikyti važiavimą pagal jūsų poreikius: elektrinis režimas, pedalų pagalbos režimas ir rankinio valdymo režimas. Šie režimai leidžia jums pasirinkti, kaip norite naudoti savo dviratį, suteikdami jums daugiau kontrolės ir lankstumo.

   

  Dvigubi aliejiniai spyruokliniai amortizatoriai

  MX06 turi dvigubus aliejinius spyruoklinius amortizatorius, kurie efektyviai sugeria smūgius ir užtikrina sklandų važiavimą net ir nelygiuose keliuose. Šie amortizatoriai padidina dviračio stabilumą ir komfortą, todėl galite mėgautis maloniu važiavimu bet kokiomis sąlygomis.

   

  80% paslėpti kabeliai

  MX06 dizainas yra sukurtas taip, kad 80% kabelių būtų paslėpti, suteikiant dviračiui švarų ir estetišką išvaizdą. Šis dizainas ne tik pagerina dviračio išvaizdą, bet ir padidina jo ilgaamžiškumą, apsaugant kabelius nuo pažeidimų.

   

  Shimano 7 greičių pavarų sistema

  MX06 aprūpintas Shimano 7 greičių pavarų sistema, kuri užtikrina sklandų ir patikimą pavarų perjungimą. Ši sistema leidžia lengvai keisti pavaras, prisitaikant prie įvairių važiavimo sąlygų. Shimano pavarų sistema suteikia jums daugiau kontrolės ir komforto važiuojant.

   

  Aliuminio lydinio rėmas

  Shengmilo MX06 turi tvirtą ir lengvą aliuminio lydinio rėmą, kuris užtikrina dviračio ilgaamžiškumą ir stabilumą. Šis rėmas yra atsparus korozijai ir smūgiams, todėl jūsų dviratis tarnaus ilgai ir patikimai.

   

  King-Meter išmanusis ekranas

  MX06 yra aprūpintas pažangiu King-Meter išmaniuoju ekranu, kuris rodo svarbią informaciją, tokią kaip greitis, baterijos lygis, nuvažiuotas atstumas ir daugiau. Su šiuo ekranu galite sekti savo kelionės statistiką ir geriau valdyti savo dviratį. Ekranas yra atsparus vandeniui ir lengvai skaitomas, todėl visada būsite informuoti.

   

  Elegantiškos aliuminio rankenos

  MX06 turi ergonomiškas ir elegantiškas aliuminio rankenas, kurios užtikrina patogų ir stabilų valdymą. Šios rankenos yra sukurtos taip, kad sumažintų rankų nuovargį, todėl galėsite mėgautis ilgomis kelionėmis be diskomforto.

   

  26x3.0 colio plačios padangos

  MX06 turi 26x3.0 colio plačias padangas, kurios suteikia puikų sukibimą ir stabilumą bet kokioje vietovėje. Šios padangos užtikrina saugų ir sklandų važiavimą, todėl galite drąsiai tyrinėti įvairius kelius.

   

   

  CNC aliuminio krumpliaračiai

  MX06 turi CNC apdirbtus aliuminio krumpliaračius, kurie užtikrina patikimą ir efektyvų galios perdavimą. Šie krumpliaračiai yra itin tvirti ir patvarūs, todėl jūsų dviratis tarnaus ilgai ir patikimai.

  Rėmas Aliuminio rėmas
  Rėmo dydis 17"
  Variklio tipas Bafang variklis
  Variklio galia 48V 1000W 
  Baterijos talpa 17.5 Ah SAMSUNG
  Baterijos svoris 4.5 kg
  Įkrovimo laikas 6-8 val.
  Maksimalus greitis 45 km/h
  Pavaros Shimano 7 greičiai
  Ekranas King-meter NOKEE-U atsparus vandeniui
  Padangos 26"x 3" neslystančios plačios padangos
  Ratai Špykiniai
  Vairo rankena Aliuminio lydinys
  Priekinė šakė Dviguba šakė su amortizatoriais
  Pakabos tipas Hidraulinė pakaba
  Sėdynė Odinė komforto sėdynė
  Maks. apkrova 180 kg
  Stabdžiai Dvigubi diskiniai stabdžiai
  Perjungiklis Shimano, TX55/7 greičių perjungiklis
  Grynasis svoris 32 kg
  Bendras svoris 37 kg
  Pakuotės dydis 163 x 28 x 79 cm
  Page Title

  Radote identišką prekę pigiau?

  Jei TAIP - mes pasiruošę pasiūlyti geriau!

  Susisiekime telefonu arba galite rašyti.

  Neradote jums reikalingos prekės?

  Praneškite mums,

  pasistengsime ją turėti.

   
   
  Nepavyksta apsipirkti? Skambinkite, mielai padėsime! +370 612 00922 arba žiūrėkite instrukciją ČIA